Tek Hedef Avrupa

Hami Mandıralı hedefe kitlendi...

Tek Hedef Avrupa

Hami Mandıralı hedefe kitlendi...

03 Nisan 2014 Perşembe 15:20
Tek Hedef Avrupa
 7-8 takımın Avrupa için mücadele ettiğini ve hata yapma lükslerinin olmadığını söyleyen Hami Mandıralı, “Avrupa hedefine ulaştığımızda görevimizi en iyi şekilde yapmış olacağımıza inanıyorum” dedi­

KRİTİK SÜREÇTE GELDİK

Trabzonspor teknik sorumlusu Hami Mandıralı, ligde kritik bir sürece girilirken sezonu ilk 5 takım içinde tamamlayıp Avrupa’ya gitmekten başka bir şey düşünmüyor. Mandıralı, ne göreve devam edip etmeyeceğini ne de yaşanan diğer olumsuzluklara kulaklarını tıkarken Avrupa hedefine kilitlendi. Mandıralı, zor bir dönemde göreve geldiklerini belirtirken, “Biz her zaman Trabzonspor’un hizmetindeyiz. Kritik bir süreçte sorumluluk üstlenip takımımızı hedefe taşımak için hem ekip hem de oyuncu arkadaşlarımız ile birlikte çalışıyoruz” diye konuştu.

HATA LÜKSÜMÜZ YOK

Hami Mandıralı, Trabzonspor’u Avrupa’ya taşıyarak önemli bir başarıya imza atmak istediğini de söylerken, “Bunu başardığımızda ben görevimi en iyi şekilde yapmış olacağıma inanıyorum. Sonrasında ise göreve devam edip etmeme yönündeki karar yönetime aittir. Ben tabiî ki göreve devam etmek isterim ama şu anda tek düşündüğüm şey sezon sonunda Avrupa’da olmak” dedi. Mandıralı, Avrupa için 7-8 takım arasında büyük bir rekabetin yaşandığını de belirtirken, “Böyle bir rekabetin olduğu yerde hata yapma lüksümüz yok” dedi.
Son Güncelleme: 03.04.2014 15:26
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575