Teknik Heyet Görüşmeye Çağrıldı

Bordo-mavili yönetim, Akçay'ı görüşme odasına çağırdı.

Teknik Heyet Görüşmeye Çağrıldı

 Toplantıda masaya yatırılan üç madde şöyle: 1- Volkan Şen'in disiplinsiz tavırları 2- Takımdaki gençlerin durumu 3- Golcü transferi ve eldeki isimlerin geleceği

Trabzonspor'da yönetim, teknik direktör Mustafa Reşit Akçay'a güvenoyu verdi. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve futbol genel direktörü Ünal Karaman'ın da yer aldığı dev zirvede üç konu masaya yatırıldı. İlk olarak Volkan Şen'in durumunu değerlendiren yönetim, tecrübeli hocaya, "Bizim onunla ilgili takındığımız tavır belliydi. Siz ertesi hafta onu oynattınız. Trabzonspor'un büyüklüğünü sindiremeyen kimse burada kalamaz. Takımda disiplinsizliğe yol açan isimlerin cezasını siz vermelisiniz. Volkan konusunda gereğini yapmanızı bekliyoruz" dedi. 

Kimin oynadığı önemli değil 
Gündemin ikinci maddesi olarak takımın gençleştirilmesi ve Trabzon kökenli oyuncuların kadroda değerlendirilmesiydi. Yönetim, bu konuda hocaya tam destek vererek, "Bizim için kimin oynadığı önemli değil. Gençler konusunda kaygılanmayın. İstediğinizi oynatabiliriz. Arkanızda duracağız" şeklinde görüş belirtti. Yönetim, devre arasında kesin bir golcü alacaklarını da belirtirken, "Üç aylık sürede Batuhan, Janko ve Emre'nin neler yapacağını görelim. Katkı yapmayan gider" diye konuştu.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.