Flaş Haber
Kapat

Tescillendin Şekip!

Şekip Mosturoğlu'nun Habertürk TV'de yaptığı açıklamalara Trabzonspor yönetici Gökhan Saral tepki gösterdi.

Tescillendin Şekip!

Şekip Mosturoğlu'nun Habertürk TV'de yaptığı açıklamalara Trabzonspor yönetici Gökhan Saral tepki gösterdi.

12 Ağustos 2016 Cuma 10:55
Tescillendin Şekip!

Trabzonspor yönetici Gökhan Saral, sosyal medyada Fenerbahçe yöneticisi Şekip Mosturoğlu’nun FETÖ açıklamasını hedef alarak ağır sözler kullandı.

GÖKHAN SARAL’DAN ŞİKE AÇIKLAMASI

Gökhan Saral açıklamalarında "Şekip Mosturoğlu, şampiyonluğumuzu çaldığınız kadroda FETÖ’cü Emre Belözoğlu ne amaçla neler yaptı? Şekip Mosturoğlu canlı yayında FETÖ bize operasyon yapmadı dedi. O zaman FETÖ bize komplo yapmadı. Şekip senin o edebi dille FETÖ’ye sığınma sözlerin ancak sizi şikeci olarak tarihe tescilledi." ifadelerini kullandı.

ŞEKİP MOSTUROĞLU NELER DEDİ?

Şekip Mosturoğlu Habertürk TV’de yaptığı açıklamalarda "Önümüzeki hafta kendi medya planlamamıza göre bunları uzun uzun anlatırım. Bir büyüğüm beni uyardı.

Gerçekten bunu delilleriyle de ortaya koyabiliriz. 3 Temmuz sözde şike operasyonu, FETÖ PYD’nin şaheserlerinden bir tanesidir. Ergenekon, Balyoz çok önemli operasyonlardır ancak hazırlık aşaması, yaratılan deliller, bilimsel zemini, yasaları hazırlanması gibi konular, sözde şike operasyonu FETÖ’nün baş yapıtıdır." sözlerini sarf etmişti.  

Şekip O edebi dille Feto’ya siğinma aklanma söylemleriniz ancak sizi ŞİKEÇİ olarak Tarihde derin izlerle tesçilledi...Teçilleyecektirde!!!

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575