Tesislerde Güvenlik Önlemleri Arttı

Trabzonspor'un Eskişehirspor karşısında aldığı yenilgi sonrası Trabzonspor tesislerinde de güvenlik önlemleri arttırıldı.

Tesislerde Güvenlik Önlemleri Arttı

Trabzonspor'un 2 haftalık galibiyetin ardından bugün Hüseyin Avni Stadı'nda oynadığı Eskişehirspor'a tarihinde ilk defa yenilmesi büyük tepki çekti. 3-0'lık skorla yenilen Trabzonspor'a taraftarlar tribünden yuh sesleri ile tepki gösterirken maçın bitimiyle tepkiler de arttı.

Başkan Sadri Şener'e taraftarların büyük tepkisi olurken araya girenlerin önlemesi ile tartışma büyümeden sonlandı. Kaptan Tolga'da taraftarlarla tartıştığı karşılaşmanın ardından Trabzonspor'un Mehmet Ali Yılmaz Tesislerine gidiş güzergahın da da polis geniş güvenlik önlemleri aldı.

Trabzonspor Tesislerinin önünde de bir çevik kuvvet minibüsü beklemeye başladı. Taraftarların her hangi bir taşkınlığına karşı alınan önlem çerçevisinde polislerin gecenin ilerleyen saatlerine kadar tesislerin önünde bekleyeceği kaydediliyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
turgut karadeniz - 4 yıl önce
yaptığımız başka bişey yok zaten.her kötü giden maçtan sonra ya tesis basarız ya küfür ederiz sağa sola yada hava alanlarında kırıp dökeriz ortalığı.adam gibi maçtan önce gelip desteklemeyiz takımımızı.türbünlerin yarısı boş..bu kadarmı koskoca trabzonun taraftarı.lafa gelince mangalda kül bırakmayız ama..şampiyonluğa oynarken ne oldu..2 yıl önce..verildimi kupası.bursa maçında buz gibi golü verilmedi de ne oldu? adam 3-4 maç dinlendirildi bu hafta maç verildi sonuçta.bu günde ilk golden önce adam buz gibi elle oynamayı görmezden geldi ve o top gol oldu.değşen ne?futbolcuda insan kardeşim..emeği çalınınca onunda bir yerden sonra gardı düşüyo.biraz insaf diyorum..takımımıza destek olmaya devam edelim köstek değil.