Tolga'dan Onur'a Destek

Tolga Zengin Trabzonspor'un başarılı file bekçisi Onur'un dün akşam yaptığı açıklamalara destek çıktı.

Tolga'dan Onur'a Destek

 Tolga Zengin Trabzonspor'un başarılı file bekçisi Onur'un dün akşam yaptığı açıklamalara destek çıktı. 
Tolga, "Onur benim kardeşimdir. O da çok büyük haksızlıklara uğradı. Ben kendisi ile görüşmüştüm Milli maçtan sonra. Bunları tabi gidip basına bir açıklama yapmaya gerek yok. Sadece her şeyi kişiselleştirmemek lazım. Her takımın bir medyası olmuş artık. Her şey sanki bir şey yapmak değil de bir linç etmeyi, onu niye çağırmadın, bunu niye çağırmadın, bak bunu çağırdın böyle oldu. Bunlara gerek yok. Herkes hatalı gol yiyebilir. Yemiştir de. 

Yiyecektir de. Hepimiz insanız. Bu işin doğasında var bu. Hepimiz hata yapıyoruz. Ama bir hatadan dolayı fırsat bilip başkasından, birinden dolayı intikam almaya dönmesin iş. Yazık günah, bunlar da emek veriyorlar. Kardeşimdir benim Onur. Eğer bir şey yapıyorsa her türlü arkasındayım. Vardır bir bildiği. Neye neden sinirlendiğini bilmiyorum. Konuyu şu an sizden öğreniyorum. 

Vardır bir nedeni. Medeni bir şekilde, kendine yakışır bir şekilde yapmıştır tepkisini. Hakemler olayına gelince. Herkes elinden geleni yapıyor. Onlar da neticesinde insan. Biz nasıl hata yapabiliyorsak, onlar da yapabilir. Yeter ki kasıt olmasın. Biraz daha her şeye iyi bakmak lazım. Her şeyi kötüye yorarsak işin içinden çıkamayız" dedi. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.