Tolunay Kafkas'ın Aklı Fikri Orada

Trabzonspor'da futbolcular dünü dinlenerek geçirirken, teknik direktör Tolunay Kafkas, çalışmalarına ara vermedi.

Tolunay Kafkas'ın Aklı Fikri Orada

Tolunay Kafkas, Antalyaspor ile hafta sonu oynayacakları karşılaşmayı bir başlangıç noktası olarak gördüklerini dile getirdi

Daha önce takımın içinde bulunduğu durum nedeniyle geceleri gözüne uyku girmediğini söyleyen tecrübeli hoca, gününün tamamını Antalyaspor maçının analizini yaparak geçiriyor. Cezalı oyuncular nedeniyle takım kurgusunda değişikliğe gitmek zorunda olan tecrübeli teknik adam, hafta sonu oynayacakları Antalyaspor maçını bir çıkış noktası olarak gördüklerini belirterek, "Herkes üzerine düşeni yaparsa tüm engeller aşılır" dedi.

Sıkıntıları aşmalıyız
Gerek hücum, gerekse savunmada çok önemli problemler yaşayan ve aldığı sonuçlarla düşme potasına iyice yaklaşan Karadeniz ekibinin hocası, "Art arda alacağımız birkaç galibiyet bizi daha rahat bir konuma getirir. Bu sezonki hedefimiz olan Türkiye Kupası'nda Sivasspor ile oynayacağımız yarı final maçlarına kadar bu sıkıntıları aşmalıyız" diye konuştu.

Milli takım tedirginliği
Milli takımdaki futbolcuların çokluğu Tolunay Kafkas'ı endişelendiriyor. Kadro dışı olan Janko ve Emerson ile cezalı oyuncular Serkan, Colman ve Olcan'ı Antalya maçında oynatamayacak olan Kafkas, milli takımlardaki Onur, Tolga, Soner, Zeki, Bamba, Zokora, Adrian ve Cech gibi isimlerin sakatlanmaması için dua ediyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.