Trabzon'daki maça zehir gibi rapor!

Trabzonspor-Fenerbahçe maçında yaşanan olaylar için zehir gibi bir rapor hazırlandı.

Trabzon'daki maça zehir gibi rapor!

Olaylara karışan Emre, Semih, tercüman Samet, Sadri Şener ve kaleci Tolga'nın PFDK'ya gönderileceği bildirildi. Trabzonspor'a ise 2 ya da 3 maç ceza gelebilir


HTSpor'un haberine göre ; Trabzonspor-Fenerbahçe maçında yaşanan olaylar nedeni ile Fenerbahçe'den Emre Belözoğlu, Semih Şentürk ve tercüman Samet Güzel'in, Trabzonspor'dan da Başkan Sadri Şener ve kaleci Tolga Zengin'in Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na gönderileceği bildirildi.

Karşılaşmanın temsilcileri Berk Özbek, Recep Kaplan ve Halit Özgül'ün TFF'ye gönderdikleri raporlarda olaylara ayrıntılı bir şekilde yer verildi. Trabzonspor'a 2 ya da 3maç seyircisiz oynama cezası gelebileceği belirtildi. Sahadan çıkarken Sadri Şener'e el hareketi yapan Emre Belözoğlu'nun yanı sıra maç sonrası soyunma odası koridorunda birbirlerinin üzerine yürüyen ve sert söylemlerde bulunan Sadri Şener ile Semih Şentürk de raporlarda yer aldı.

Şener ile Şentürk arasında fiziki temas olmadığı vurgulandı. Devre arasında kavga eden Tolga Zengin ile Samet Güzel'in de Disiplin Kurulu'na gönderileceği belirtildi. Raporlarda tuvaletlerden sökülen musluk parçalarının sahaya atıldığı da vurgulandı. Maç sonrası 2,5 saat soyunma odasında kalan F.Bahçe kafilesine tedbir niteliği doğrultusunda bu uygulamanın yapıldığı belirtildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yüksel colak - 5 yıl önce
lan ceza alsa ne olur almasa ne olur serefli bir lig olsa üzülürüm de nerdeeeeeeeee