Trabzonlu Teknik Adam Adem Söğüt'ü Çıldırttı

Trabzonlu teknik adamın Aziz Yıldırım'ı savunması, 1967 Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt'ü adeta çılgına çevirdi.

Trabzonlu Teknik Adam Adem Söğüt'ü Çıldırttı

Bengütürk TV’de yayınlanan Sporda Son Söz programına yorumcu olarak katılan Trabzonspor eski teknik direktörü Giray Bulak’tan şok eden ifadeler.

ŞİKECİYİ AVUKATI BÖYLE SAVUNAMADI !

Sinem Fıstıkoğlu’nun sunduğu programda Aziz Yıldırım’ın Özgür Yankaya hakkında yaptığı açıklamaları yorumlayan Trabzonlu Giray Bulak’ın, ”ben Aziz Yıldırım’ın dürüstlüğüne inanıyor ve güveniyorum. Kendisini Türk futbolunun başında TFF Başkanı olarak görmek istiyorum.” Şeklinde konuşması Trabzonsporlu taraftarların tepkisine neden oldu.

GİRAY BULAK ADEM SÖĞÜT'Ü ÇILDIRTTI

1967 Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt’ün izlerken şok olduğu görüntüler hakkında yorumu net oldu. Söğüt,” Trabzonspor’da görev almış Trabzonlu Giray Bulak’ın, Türk futbolunu kaosa sürükleyen ve bir çok mahkeme tarafından da şike yaptığı tescillenmiş Aziz Yıldırım hakkında yaptığı açıklamaları şaşkınlıkla seyrettim. Bir Trabzonlu ‘nun Trabzonspor’un alın terini çalan kişi için kullandığı bu sözler benim ağrıma gitti. İbrahim Hacıosmanoğlu’nun hakem aramasını eleştiren Giray Bulak’ın,  hem suçlu hem güçlü psikolojisiyle ortalığa saldıran Aziz Yıldırım’ı, avukatı gibi savunmasını manidar buluyor ve kınıyorum.” Şeklinde konuştu.

HaberTS.com / Ali Çil

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.