Trabzonspor Basın Sözcüsü Müjdeyi Verdi

Başkan yardımcısı Yakup Aslan: Halilhodzic bizim için bir şanstır. Herkese kafa tutacak bir takımdan bahsediyor. Avrupa'nın sayılı takımlarından biri olacağız

Trabzonspor Basın Sözcüsü Müjdeyi Verdi

 Başkan yardımcısı Yakup Aslan, teknik direktör Halilhodzic'in Trabzonspor için bir şans olduğunu belirterek, "Umarım bu motivasyonu, hevesi devam eder. Bu hevesini bozmazlar. '3-5 ay sonra takım hazır olur' derken mükemmel bir takımdan bahsediyor. Avrupa'nın sayılı takımlarından biri olacağız" dedi. Aslan, Rostov karşısında ilk maçta avantajlı bir skor elde ettiklerini söyledi. Tura yakın taraf olduklarını ancak futbolda hiçbir şeyin garanti olmadığını belirten Aslan, "Futbolda gevşekliğe, rehavete asla yer yoktur. Hocamız, felsefesini bunların üzerine kurmuş. Hocamız, Avrupa'da her takıma kafa tutacak bir takımdan bahsediyor. Sadece ligi düşünmüyor" diye konuştu. Aslan, bu sezon şampiyonluğa oynayacak bir takım oluşturduklarını ve bu hedefle yola çıktıklarını belirterek, "Passolig kartına son günlerde yoğunluk olduğu için Rostov maçında sıkıntı yaşandı. Zamanında passolig kartı alınmadığı için sistem kilitlendi. Ligin ikinci haftasında sahamızda Fenerbahçe ile oynayacağımız maç var. Taraftarlarımızdan ricamız, şimdiden passolig kartı alsınlar ve yoğunluk yaşanmasın" dedi. 

2-3 transfer daha yapacağız 
Oscar Cardozo'nun attığı golle kalitesini gösterdiğini ifade eden Aslan, "İlerleyen dönemde fiziksel olarak da hazır duruma geldiğinde takıma daha da katkı sağlayacaktır. Constant da oynadığı futbolla kendisini gösterdi. 2-3 transfer daha yapacağız. Gerçek takım ortaya çıkacak" diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.