Trabzonspor Büyüklüğünü Gösterdi

İstanbul takımları transfer sezonunda Trabzonspor'dan çok çekiyor.

Trabzonspor Büyüklüğünü Gösterdi

İstanbul takımları transfer sezonunda Trabzonspor'dan çok çekiyor.

18 Ocak 2015 Pazar 22:01
Trabzonspor Büyüklüğünü Gösterdi
 Trabzonspor taraftarının canını en çok sıkan durumlardan biri de yıldızı parlayan futbolcularını ezeli  rakiplerine kaptırmaktı.

Futbolcu  ödemelerini düzenli şekilde yaparak bu durumun önüne geçmeyi planlayan Hacıosmanoğlu, böylece yıldızı parlayan futbolcuları Trabzonspor’da tutmayı başarırken, ezeli rakiplerinin de talip olduğu yıldız futbolcuların Trabzon’a gelmesini sağladı.

Cardozo transferi ile Fenerbahçe’ye büyük çalım atan Trabzonspor, rakibinin ısrarla istediği Erkan Zengin ile de anlaşma sağlayınca, ezeli rakibinin transfer sezonunda adeta kabusu oldu.

Trabzonspor yönetimi ayrıca, Galatasaray’ın da ısrarla istediği Uğur Demirok’u da transfer ederek adeta büyüklüğünü ispatladı.

Fenerbahçe’nin de istediği Ozan Tufan’ın fiyatının yükselmesine yine Trabzonspor’un sebep olduğu ve bu transferin ezeli rakibe gerçekleşmemesinde büyük rol oynandığı öğrenildi.

Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin Trabzonspor'un istediği futbolculardan erken vazgeçmesi ve transfer yarışına girememesi de dikkat çekiyor.

HaberTS.com / Ali Çil

Son Güncelleme: 19.01.2015 17:11
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575