Trabzonspor'dan Flaş Karar

Trabzonspor taraftarına büyük şok!

Trabzonspor'dan Flaş Karar

Trabzonspor Kulübü, bu akşam düzenlenecek olan Avni Aker'e Veda organizasoynunun iptal edildiğini açıkladı.

Bordo Mavili kulüpten yapılan bilgilendirmede, ''Değerli taraftarlarımız,daha önce Gaziantep’teki saldırı nedeniyle konser bölümünü kaldırdığımız Avni Aker Stadyumu’na veda organizasyonumuz, ülkemizin sabah saatlerinden itibaren başlayan ve halen devam eden mevcut durumundan dolayı iptal edilmiştir. İlerleyen bir tarihte yeniden gerçekleştirmeyi planladığımız bu organizasyon için bilet alan taraftarlarımız ister paralarını iade alabilirler isterse yeni sezon formalarında hediye çeki olarak kullanabilirler. Bilet iadesiyle ilgili detaylar kısa süre içerisinde duyurulacaktır. Yaşanan bu durumu camiamızın hassasiyetle karşılamasını umud eder, kamuoyuna saygıyla duyururuz.'' denildi. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fatih53 - 8 ay önce
Doğru bir hareket bir süre ertelemek akyazıya geçmeden önce daha kapsamlı bir programla telafi edilmek kaydıyla...
Avatar
tacettin erol - 8 ay önce
Yalan haberin daniskası... Futbol camiasında yaşanacak rezilliğin önüne geçmek için iptal edildi; olsa olsa 250 bilet satılmıştır.... Şehir insanı bu kulübe ne zaman adam gibi sahip çıkmıştır ki... Şampiyonluğa oynadığımız sezonlarda bile tribünler dolmuyordu...
birileri diyecek ki geçmiş dönemde taraftar öyle geliyordu böyle geliyordu... o günleri de hatırlıyoruz binlerce sporcu ve yönetici kartı ve kontrolsüz kapılarda girişlerle 20 bin kişinin yarısı bedava giriş yapıyordu..
Göreceğiz 40 bin kişilik stadı asla dolduramayacak bu şehrin insanı...