Trabzonspor İle Omuz Omuza

Bordo-Mavililer, dün yaklaşık 3 saatlik bir yolculuğun ardından Varşova'ya gitti. Kafile, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ricası üzerine kendisinin de kalacağı Hyatt Otel'e yerleşti.

Trabzonspor İle Omuz Omuza

 Trabzonspor, Legia ile deplasmanda oynayacağı maç için dün özel bir uçakla Polonya’ya gitti. Kafile, yaklaşık 3 saat süren yolculuğun ardından Varşova’ya vardı. Chopin Havalimanı’nda Türk futbolseverler kadar Polonyalılar da futbolculara büyük ilgi gösterdi. Malouda, Bosingwa, Onur ve Adrian’ın adeta çevresini sardılar. Ayrıca yerli ve yabancı birçok taraftar, yardımcı antrenör Hami Mandıralı’yla fotoğraf çektirip imza almak için birbiriyle yarıştı.

Otel son anda değişti

Bordo-Mavili kafile, Varşova’da kalacağı oteli önceden belirlemişti. Ancak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da Polonya’ya gitme kararı almasının ardından son anda değişiklik yapıldı. Erdoğan, takımın, kendisinin de kalacağı Hyatt Otel’e yerleşmesini rica edince yönetim gerekli değişikleri yaptı. Bu akşam Varşova’ya geçecek olan Başbakan Erdoğan’ın maçı, kendisi gibi dün Polonya’ya giden başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’yla birlikte statta izlemesi bekleniyor. Başbakan, Hacıosmanoğlu’nun başkan seçildiği dönemde kulübü ziyaret etmiş ve kendisine Trabzonspor forması hediye edilmişti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yasin Ay - 3 yıl önce
Adam gibi başkanımızın yanına adam gibi başbakan yakışır. Seviyoruz sizi !
Avatar
Osman ozdemir - 3 yıl önce
Biri gõt biri kili