Flaş Haber
Kapat

Trabzonspor Kampına Gelen Çanta Yüzleri Güldürdü

Başkan yardımcısının getirdiği çantanın sırrı çözüldü

Trabzonspor Kampına Gelen Çanta Yüzleri Güldürdü

Başkan yardımcısının getirdiği çantanın sırrı çözüldü

30 Haziran 2013 Pazar 22:52
Trabzonspor Kampına Gelen Çanta Yüzleri Güldürdü
 Yeni sezon hazırlıklarına Isparta Davraz kampında devam eden Trabzonspor'da bugüm kampa gelen Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, futbolcuların bütün alacaklarını ödedi. 
Üstünsalih, futbolcuların alacaklarını çekle öderken, kampta bulunmayan futbolcuların alacaklarnın ödenip ödenmediği ise bilinmiyor. 

Konuyla ilgili soruları yanıtlayan Üstünsalih, "Zaten geçmiş alacaklarının ödemesi. UEFA Mali kriterlerinin yerine gtirilmesi gereken ödeme. Futbolcular açısından sıkıntı olabilir. Yarı nakit sayılır. Kamptan dönmeden yarın hepsi ödenecek. Diğer yarısı da çekle" dedi 

Trabzonspor'un geçmiş döneme dair borcu olmadığını kaydeden Üstünsalih, "Trabzospor kulübünün gemçişe dayalı hiçbir futbolcuya borcu yoktur. Alanzinho’nun parasını hazırladık. Daha önceden UEFA’ya başvurmuş. İster UEFA’dan alır ister burdan alır. Para verildiği için UEFA’ya da artık bir yaptırım yapamaz" dedi. 
Son Güncelleme: 01.07.2013 11:18
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Ali 2013-06-30 23:59:29

Bu takım bu yıl da bi şey yapamaz. Transferler her zamanki gibi gecikti. Artık sokağa atılacak paramiz yok demeyi biraksinlar. Kimsenin sokağa atılacak parası yok. Ama transfer yapacak paramiz yok derlerse tmm o zaman. Maalesef tünelin ucu yine karanlık

Avatar
murat der 2013-07-01 16:28:21

bence genclerden iki uctane adam olsun sampiyonluk hayal ama yinede ts formasi 2,3yine bitirir

banner573

banner575