Trabzonspor Taraftarı Ders Verdi!

Geçen sezon kendi evinde Trabzonspor'u ağırlayan Orduspor taraftarları olaylar çıkararak Trabzonspor'a hakaretler yağdırmışlardı.

Trabzonspor Taraftarı Ders Verdi!

Bu sezon Trabzon'da oynanan açılış maçında gerek maç öncesi gerek maç sonrasında Trabzonspor'lu taraftarlar, Orduspor'lu futbolculara sevgi gösterisinde bulundu.

Geçtiğimiz sezon Ordu'da oynanan maçta Trabzonspor'un efsane tribün liderlerinden Topal Paşa'ya bir çok Orduspor'lu taraftar saldırmaya kalkmış fakat başarılı olamamışlardı.Geçen sezon Ordu'da yaşanan olaylarda bir çok taraftar göz altına alınmıştı.

Trabzon'da oynanan maçın hemen ardından Trabzonspor tribünleri " Ordu buraya..., Ordu buraya... " şeklinde bağırdı. Soyunma odasına giden futbolcular ilk önce kısa bir süre şaşkınlık yaşadı. Trabzonspor'un başarılı kalecisi Onur taraftarların kendisini tribünlere çağırdığını düşünerek hareketlendi fakat Trabzonspor tribünleri adete Karadeniz abiliği yaparak ısrarla rakip takım Orduspor'u tribünlere çağırdı.Taraftalar "şampiyon Karadeniz" ve "bu sene şampiyon anadoludan" şeklinde yaptıkları tezahuratlar dikkat çekti.
Galatasaray'a Öfke Büyüktü

Trabzonspor'lu taraftarlar geçtiğimiz sezona nazaran Fenerbahçe'ye çok fazla gönderme yapmadı.Tribünlerde, Trabzonspor'un futbolcularına göz diken Galatasaray'a öfke büyüktü.Galatasaray aleyhinde yapılan tezahuratlar bütün stattan yoğun alkış aldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yavuz k. - 5 yıl önce
bize yakışanda buydu.düşmanlıktan kime fayda gelmişki,abilikde böyle olur.herkese örnek olmalı tabi anlayana ve kıskanmayana.
Avatar
Kenan Kurban - 5 yıl önce
topal paşa kimki efsane tribün lideriymiş gibi lanse ediyorsunuz trabzonsporun efsane tribün lideri turan reistir !
Avatar
Soner Erkin - 5 yıl önce @Kenan Kurban
paşa 80'lerin, 90'ların efsane tribün lideridir. bu şehirde yaşamadan ataıp tutmayın.
Avatar
ÜMİT HALUK YILMAZ - 5 yıl önce
gs ye fb ye yarin bjk ye öbürgün bursaya sitemlenerek kizarak buiş olmaz başkan lazim bize başkan sözü geçen dedigi yapilan parayla işi olmayan ayrica karadenizde tek takin biziz ne ordu ne samsun ne karabük ne rize