Trabzonspor Taraftarının Baskısı Sonrası Açıklama

Trabzonspor taraftarının özür dilemeye çağırdığı Özel kendini savundu!

Trabzonspor Taraftarının Baskısı Sonrası Açıklama

Trabzonspor taraftarının özür dilemeye çağırdığı Özel kendini savundu!

12 Eylül 2017 Salı 21:23
Trabzonspor Taraftarının Baskısı Sonrası Açıklama

TRT Spor’da futbol yorumculuğu yapan Lütfü Özel, dün Trabzonspor hakkında söylediği sözlerin ardından kendisine gelen tepki sonrasında bugün kendisini savundu. Özel, “Ben Trabzonspor ile ilgili her hangi bir aksi bir şey söylemek gibi bir hadsizlik yapar mıyım, öyle bir bakış açım söz konusu olabilir mi?” dedi. 

TRT Spor’da yayınlanan Dürüst Oyun adlı programda futbol yorumculuğu yapan Lütfü Özel, dün Trabzonsporlu futbolcular hakkında söylediği sözlere gelen tepkiler sonrasında bugün açıklama yapmak zorunda kaldı. Bugün yine TRTspor’da yayınlanan aynı programda kendisini savunan Özel, herkesin hoş görüye ihtiyacı olduğunu söyledi. 

Trabzonsporlu taraftarların kendisini özür dilemeye davet etmesine karşın Özel, “Göklere çıkardığımız, milli takımda oldukları sürece çok söylediğimiz anlar olmuştur. Daha fazla olmuştur, eleştirdiğimiz anlarda olmuştur. Ben kimsenin avukatı değilim, hiç bir şeyi savunmuyorum. Trabzonspor’un önüne geçmek onun başarısını engellemek gibi bir niyetim zaten olamaz. Çünkü ben Trabzonspor ile gazetemden ekmek kazanıyorum. Kendi ekmeğime ihanet eder miyim? Ne kadar başarılı olursa daha büyük yer alır. Ben maç yazısı, yorum istemiyoruz dediklerinde üzüntümden canım çıkıyor. O kadar çok üzülüyorum ki yazmak istiyorum. Trabzonspor’u değerli gördüğüm için, önemli gördüğüm için. Tabi ki büyük takım. Ben Trabzonspor ile ilgili her hangi bir aksi bir şey söylemek gibi bir hadsizlik yapar mıyım, öyle bir bakış açım söz konusu olabilir mi? Yani şöyle söyleyeyim, hepimizin hoş görüye ihtiyacı var. O açıdan bakmakta fayda var. Ben Trabzonspor’a başarılar dilerim. İkinci yarısını farklı konuştum, ilk yarısını farklı konuştum. Dün de konuşurken. Bu kadar basit. Hepsinin gözlerinden öperim” ifadelerini kullandı. 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Hasan Demir 2017-09-12 22:05:18

Pardon! O itlerin yaptıkları niye zoruna gitmiyor?

Avatar
Cengiz 2017-09-13 07:41:48

adam özür bile dilememiş.bilmişliğe devam etmiş,terbiyesizliktir bu

Avatar
Adil ÖZGÜR 2017-09-13 09:21:31

MHK ye ayar aklınca ayar veriyor.

Avatar
Hasan Demir 2017-09-12 22:04:09

Cahil insanın huyudur suyudur. Dediklerini inkar ederler ve kıvırırlar. Ama TS değilde onun yerine FB daha başarılı olsa dahada fazla para kazanırsın dimi? Volkan itinin emre itinin azize itinin mahmut uslu itinin yaptığı rezilliklerNiyeZorunaGidiyor

Avatar
m.ipek 2017-09-13 11:09:47

tetikçi, ayak takımı

Avatar
aykut 2017-09-13 11:27:52

aykutun devamı . trabzona kart çıkarttırmaya çalışıyorlar

Avatar
Nedim 2017-09-13 19:56:00

Aşagılık adam önce öt sonra dansöz gibi kıvır siz kimin tetikçisiniz şerfsizler

banner573

banner575