Trabzonspor Taraftarları TFF'ye Akın Edecek

Mahkeme kararına rağmen verilmeyen 2010-2011 yılı şampiyonluk kupası Trabzonspor taraftarını yine harekete geçirdi.

Trabzonspor Taraftarları TFF'ye Akın Edecek

Geciken adalet ve verilen TFF kararları Trabzonspor taraftarını yeniden harekete geçirdi. 1 Ocak 2012 tarihinde Gurbetçi Gençler taraftar grubunun İstanbul'da TFF binası önünde düzenlediği protesto gösterisi büyük ses getirmişti.

6 / 1 / 2013 SAAT 15:00

İstanbul'da bulunan Trabzonspor taraftarlarının adaletsizlik ve haksızlık karşısında birlik ve beraberlik içerisinde binlerce kişiyle TFF'yi protesto etmesi bekleniyor. 6-1-2013 Tarihinde saat 15:00'da İstinye'de TFF binası önünde toplanacak Trabzonspor taraftarlarının karanlığa büyük bir ışık tutması bekleniyor.

TRABZONSPOR TARAFTARI GÜCÜNÜ GÖSTERECEK

Binlerce Trabzonspor taraftarı Gurbetçi Gençler taraftar grubu ile beraber sosyal medya üzerinden organize olarak İstinye'de bulunan TFF binası önünde güç gösterisi yapacak. Olimpiyat Stadı'na 61.000 kişi giderek düşman çatlatan Trabzonspor taraftarlarının 6 Ocak Pazar günü saat : 15:00'de tarihi bir güne imza atması bekleniyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
osman osmanoglu - 4 yıl önce
gurbetcı gencler grubu degıl kardesım trabzonspora gonul veren bıreyler
Avatar
trabzonun gururu gurbetc igencler - 4 yıl önce
butun trabzonsporluları gelmesi dilegiyle.tesekkurler gurbetci gencler.bir de zaman zaman elestriliyor bu grup.oysaki tek sosyal traftar grubumuz bence.ayrıca kesinlikle bu grupla bir alakam yok ama ist gittigim butun maclarda etkın gordum bu grubu.helal olsun
Avatar
mehmet karabeyaz - 4 yıl önce
trabzonsporu destekleyen herkesden allah razi olsun
cünkü onlar dogruyu desdekliyor
Avatar
Üzeyir Tüfekçi - 4 yıl önce
bu takimi sevenler cefa cekenler gurbetci gencler.