Trabzonspor Taraftarlarından Belediye Başkanına Ziyaret

Trabzonspor’un taraftar derneklerinde biri olan 1967 Trabzonsporlular Derneği, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Trabzonspor Taraftarlarından Belediye Başkanına Ziyaret

Görüşme amaçlarını iadeyi ziyaret olarak belirten Dernek Başkanı Yrd. Doç. Dr. Akın Çelik “ Sayın Başkanımız sağ olsunlar yoğun çalışma tempoları içerisinde derneğimizi ziyaret etmiş bizleri onurlandırmışlardı. Bizlerde hem iadeyi ziyarette bulanmak hem de Trabzonspor’umuza ve bizlere vermiş olduğu destekten ötürü kendilerine teşekkür etmek istedik. Gümrükçüoğlu’na Trabzon’a ve Trabzonspor’a yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.


 
Ziyaretten oldukça memnun kaldığını belirten Başkan Gümrükçüoğlu,“ Trabzonspor Avrupa’da ve dünyada en büyük taraftarı olan takımlardan birisidir. Bizim en büyük özelliğimiz gerek şehrimizde yaşayan 750 bin hemşerimizin gerekse Trabzon’dan ayrılarak dünyanın dört bir tarafına yerleşmiş kardeşlerimizin hepsinin istinasız Trabzonspor’u tutması ve desteklemesidir. Bu vesileyle temiz futbolun temsilcisi ve şerefli şampiyonlukların takımının onurlu taraftarları olarak sizleri ve derneğinizi tebrik ediyor Trabzon Belediyesi olarak sizlere ve Trabzonspor’umuza her fırsatta elimizden gelen yardımı yapmaya devam edeceğimizin ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.