Trabzonspor Transfer İzleme Komitesinden Tam Not

İzleme ekibi de Kaan Ayhan ve İrfan Can'a tam not verdi

Trabzonspor Transfer İzleme Komitesinden Tam Not

Trabzonspor’un izleme-araştırma ekibinin, gündemdeki 2 genç İrfan Can Kahveci ve Kaan Ayhan’a tam not verdiği öğrenildi. Futbolcuların bir değil birkaç mevkide oynama özelliği transferde belirleyici noktalardan.

Trabzonspor’da Ocak transferi için çalışmalar çok erken ve hareketli bir şekilde başladı.

Hem mevcut kadroya direkt katkı yapacak isimleri hem de gelecekte Bordo-Mavililer’in elini güçlendirecek yıldız adaylarını listesine alan izleme araştırma ekibinin, son günlerde çıkış yapan 2 futbolcuya ‘geçer not’ verdiği ortaya çıktı.

Gençlerbirliği’nin 3. bölgede görev yapan yetenekli ismi İrfan Can Kahveci ve Fortuna Düsseldorf’taki formuyla milli takıma yükselen savunmacı Kaan Ayhan’ın uzun süredir takip edildiği, gelen tüm raporların da olumlu olduğu belirtildi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yüksel Bakırtaş - 2 ay önce
Türkiye Liglerinde Forvet Sıkıntısı Var,Trabzon Spor golcu arıyor, Önemli Bi tavsiyem olacak lütfen Önerimi dikatte alıın !
manisa sporda baattin diye bi forvet var bu oyuncuyu üzerine basa basa öneriyorum. Bu oyuncuyu trabzon spor yönetiminden Trabzon spora kazandırılmasını istiyorum. Saygılarımla Trabzon Araklıdan Yüksel Bakırtaş.