Flaş Haber
Kapat

Trabzonspor'un Kupa Programı Belli Oldu

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu maç programı açıklandı.

Trabzonspor'un Kupa Programı Belli Oldu

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu maç programı açıklandı.

05 Ekim 2016 Çarşamba 18:13
Trabzonspor'un Kupa Programı Belli Oldu

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu maç programı açıklandı. İşte maç programı;

25 Ekim 2016 Salı

12.00: PENDİKSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ (PENDİK STADI)

13.00: AMED SPORTİF FAALİYETLER - KEÇİÖRENGÜCÜ (SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ)

14.00: KIZILCABÖLÜKSPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR (KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI)

14.00: BANDIRMASPOR - SANCAKTEPE BELEDİYESPOR (BANDIRMA 17 EYLÜL STADI)

14.00: 24ERZİNCANSPOR - YENİ MALATYASPOR (ERZİNCAN 13 ŞUBAT ŞEHİR STADI)

16.30: ELAZIĞSPOR - OFSPOR A.Ş. (ELAZIĞ ATATÜRK STADI)

17.15: GAZİANTEPSPOR - DÜZYURTSPOR (GAZİANTEP KAMİL OCAK STADI)

19.00: ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - FETHİYESPOR (RİZE YENİ ŞEHİR STADI)

21.00: GALATASARAY A.Ş. - DERSİMSPOR (TÜRK TELEKOM ARENA)


26 Ekim 2016 Çarşamba

12.00: İNEGÖLSPOR - SARIYER (İNEGÖL İLÇE STADI)

13.30: GÜMÜŞHANESPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR (GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR STADI)

14.15: ÇORUM BELEDİYESPOR - TRABZONSPOR A.Ş. (DR.TURHAN KILIÇCIOĞLU STADI)

14.30: BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR (NECMİ KADIOĞLU STADI)

14.30: KIRKLARELİSPOR - GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR (KIRKLARELİ ATATÜRK STADI)

15.00: BOLUSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR (BOLU ATATÜRK STADI)

15.00: SAMSUNSPOR - MENEMEN BELEDİYESPOR (SAMSUN 19 MAYIS STADI)

15.00: BALIKESİRSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ (BALIKESİR ATATÜRK STADI)

15.00: AFJET AFYONSPOR - ÜMRANİYESPOR (AFYONKARAHİSAR YENİ ŞEHİR STADI)

15.00: SİVASSPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş. (YENİ 4 EYLÜL STADI)

16.30: AKHİSAR BELEDİYESPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR (MANİSA 19 MAYIS STADI)

19.00: BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - TUZLASPOR (ERZURUM KAZIM KARABEKİR STADI)

21.00: BURSASPOR - YOMRASPOR (BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI)


27 Ekim 2016 Perşembe

12.00: FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş. (VEFA STADI)

13.30: YENİ AMASYASPOR - DENİZLİSPOR (AMASYA 12 HAZİRAN STADI)

14.30: AYDINSPOR 1923 - ANTALYASPOR A.Ş. (ADNAN MENDERES STADI)

18.30: KASIMPAŞA A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. (RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADI)

21.00: KAYSERİSPOR - BUCASPOR (KAYSERİ BŞ. BLD. KADİR HAS STADI)

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575