Trabzonspor ve Beşiktaş'a Tebrik

Başbakan Yardımcısı Arınç, Beşiktaş'ın 4-0'lık galibiyetiyle ilgili bir soru üzerine "7 yaşından beri Beşiktaş'lıyım, bana sorulabilecek en iyi soru bu." dedi.

Trabzonspor ve Beşiktaş'a Tebrik

 Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, gündeme ilişkin açıklamalar yaparken Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki 4-0'lık galibiyetiyle ilgili bir soru üzerine "Esas soru bu. Candan tebrik ediyorum" ifadesini kullandı.

"BANA SORULABİLECEK EN İYİ SORU BU"

Arınç, UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş'ın Partizan'ı 4-0 yenmesiyle ilgili bir soru üzerine "7 yaşından beri Beşiktaşlı olan bir Başbakan Yardımcısına sorulabilecek en iyi soru budur. Candan tebrik ediyorum. Maçı izleyemedim, bütün gazetelerin sayfalarına baktım, gerçekten mükemmel oynamışlar. 4-0 da özlediğimiz, beklediğimiz bir sonuçtu." dedi.

"UMARIM ÇÖZÜM SÜRECİNE ETKİSİ OLUR"

Beşiktaş'ı övmeye devam eden Arınç, "Çünkü artık 1-0'larla meşgul olduğumuz bir zamanda bol gollü, bol kaliteli ve saha zemininde çok kötü olduğu bir yerde iyi bir mücadele vermişler. Trabzon da Lokoren karşısında 2-0'lık bir galibiyet aldı. Çok güzel, çok sevindiğimiz haberler duyduk. Umarım çözüm sürecine etkisi olur" diye konuştu.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.