Trabzonspor Yönetimi Turdan Emin

Malouda'yı Halilhodzic'in istemediğini belirten Güney, Avrupa Ligi maçı için iddialı konuştu: Turu geçeceğimizden emininiz

Trabzonspor Yönetimi Turdan Emin

 Trabzonspor Genel Sekreteri Köksal Güney, teknik direktör Vahid Halilhodzic ile Florent Malouda arasında tartışmanın yaşandığını, yönetim kurulu olarak bu konuda hocalarının raporuna göre kesin kararlarını vereceklerini söyledi. Güney, "Hocamız ile Malouda arasında bir takım tartışmalar, sorun olduğu bize de basına da yansımıştır. Hocamız, Malouda'yı idmanlara almıyor. Hocamızın Malouda ile çalışmak istemediği bilgisini aldık. Yönetim kurulu olarak teknik heyetin sunacağı raporlar doğrultusunda kesin karar verilecek" dedi. Bu konunun üzerinde fazla durmak istemediklerini, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Rusya'nın Rostov takımıyla yapacakları karşılaşmayı düşündüklerini anlatan Güney, şöyle konuştu: 

GRUPLAR İÇİN HERKES KENETLENDİ 
"Bu sezon 3 kulvarda yarışacak bir ekip oluşturduk. Kadromuzu oldukça geniş tuttuk, yerli ve yabancı transfer takviyeleri yaptık. Hiçbir maç oynanılmadan kazanılmaz ve küçük rakip yoktur. İki takım da play-off'u geçip gruplara kalmak için büyük mücadele gösterecektir. Bu da takımlara büyük maddi manevi katkı yapacaktır. İki takım da bunun bilincinde ama biz Trabzonspor olarak Rostov maçı için iddialıyız, turu geçeceğimize eminiz. Futbolcu, teknik heyet, bizde de bu inanç vardır. Gruplar için kenetlendik."

GEÇEN SENEYİ SOLLARIZ
Geçen sene Avrupa kupalarında iyi sonuçlar elde ettiklerini dile getiren Güney, "Geçen sezon Avrupa'da tarihin en büyük başarısını yakaladık. Başarı çıtamız yükselmiştir. Bu sene de bunun ilerisine geçmek istiyoruz. Öncelikli olarak Rostov'u eleyeceğiz" ifadesini kullandı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.