Trabzonspor'a Değer Katacak İsimle Görüşmeler Sürüyor

Trabzon'a gelmesi beklenen isimden ilk açıklama geldi.

Trabzonspor'a Değer Katacak İsimle Görüşmeler Sürüyor

"Trabzonspor'u dünya takımı yapacağım"

Ünlü Halkla ilişkiler ve tanıtım uzmanı Samira samii, Spor direktörlüğü için Trabzonspor'la anlaşmak üzere olduğunu, görüşmelerin çok olumlu geçtiğini ve bir kaç gün içinde netlik kazanacağını söyledi.

Trabzonspor kulübününde sadece spor direktörlüğü değil, bütün tanıtım, pazarlama, halkla ilişkiler, ürün satışı gibi konulardan tek sorumlu olarak görev yapacağını açıklayan Samira samii, Trabzonspor'u bir dünya kulübü yapmak istediğini söyledi.

Samira sami, Alanzinho, Paulo Henrique ve Didier Zokora'nın kendisine bağlı oyuncular olduğunu hatırlatarak, şimdi tüm Trabzonsporlu futbolcuların kendisine bağlı olacağını ve bundan mutluluk duyacağını söyledi.

Görevinin ne kadar zor olduğunun farkında olduğunu söyleyen Samira samii, "erkeklerin dünyasında çalışmak çok zor, bunu itiraf etmeliyim. Düşünün, masadaki tek bayan sizsiniz, ancak ben işimi seviyorum" dedi.İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
irfan yilmaz - 4 yıl önce
ben sike konusunda yazacagim.bu tff federasyonu haddi asan uygulamlar yapmakta.hirsiz yoneicileri tabiki hirsiz yonetimleri koruyarak biraz zaman kazanacak.
biz trabzonsporlular olarak meydanlara cok gurultulu ses getitirecek eglemlerle inemedikce bu adi soysuz federasyon yetkilileri bizim haklarimizi gasp etmeye devam edecektir..saygilarimla.40 yasindayim sampiyonlular gordum ama tarihlere sampiyon tarabzonspor olarak yazilmadi..bu soysuzluga son verelim...haddini bil bil isini yap