"Trabzonspor'a Zarar Verecek Davranışta Bulunmam"

Trabzonspor'un bir önceki kongredeki başkan adaylarından Muharrem Usta, açıklamalarda bulundu.


Trabzonspor'da Mayıs ayında yapılan kongredeki tüzük değişikliğinin bugün mahkeme tarafından iptal edilmesinin ardından gözler o kongredeki başkan adaylarından Muharrem Usta'ya çevrildi. Medya Trabzon'un konu ile alakalı sorularına cevap veren Muharrem Usta şu açıklamayı yaptı:

"Kongrede bu konu çok gündeme gelmişti. Bu konuda bizim tavrımız gayet netti. Hatta o oylamada yeni bir seçimin olmaması için de el kaldırmıştım. Kısa dönemde yeni bir seçimin olması Trabzonspor'a bir şey kazandırmayacaktır. Ama mahkeme şimdi bir karar verdi. Trabzon yönetimi inisiyatif alarak bu konuda kesin tavrını ortaya koymalı. Trabzonspor'a zarar verilmemelidir."

Trabzonspor yönetiminin kongre kararı alması durumunda aday olup olmayacağı konusunda da Muharrem Usta şu açıklamayı yaptı:

"Mahkemenin bu kararından sonra benim aday olmam konusunda bir beklenti oluştu. Ben bir önceki seçime girmiş birisiyim. Seçimden sonra ortaya koyduğum yapıcı tavrı tüm kamuoyu biliyor. Benim tavrım Trabzonspor'dan yanadır. Şimdiki arkadaşlarımız iyi bir iş yaptıkça çıta yükseliyor. Benim elimde artık tek kurşun var. Bir seçimi o veya bu sebeplerle kaybettim. Doğru adımlar atmam lazım. Sürekli seçimlere girecek bir yapıda birisi değilim. Aklım her zaman duygularımın önünde olmuştur. O yüzden yaşanacak süreci takip etmekte fayda var. Trabzonspor'a zarar verecek bir şey yapmam."

Kaynak: Medya Trabzon

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yasin Ay - 3 yıl önce
Ne zaman bu takimin beli dogruldu, birileri cikti ve bozdu. Ama artik gücünüz yetmez orda 1 milyon adayda olsa. IBRAHIM HACIOSMANOGLU ! Gerisi yalan !!

Sayin Usta baktin yanlis yapiliyo o zaman cik aday ol TSyi gercektende seviyosan, ki seviyosun diye düsünüyorum.
Avatar
celal köse - 3 yıl önce
Helal olsun adam gibi adam muharrem usta
Avatar
amasyalı - 3 yıl önce
sn. i. hacıosmanoğlu tek aday olarak çıkmalı şu saatten sonra başka aday olmasın trabzonspor çıkışta bu ancak bu yönetim devam ederse sürer yeni yönetim , hocayı değiştirir yok şu yok bu öyle takım düşüşe geçer şimdiki yönetim devam etmeli hem hacıosmanoğlu trabzonspor a yakışıyor karizma arttı .