Trabzonspor'da 10 Numara Sorunu

Trabzonspor'da ’10 numara’lı problem! Orta’da büyük kriz!

Trabzonspor'da 10 Numara Sorunu

 Trabzonspor'da Beşiktaş maçında alınan yenilgi kadar, Teknik Direktör Mustafa Akçay’ın özellikle orta alandaki sürpriz hamleleri dikkati çekerken, ’10 numara’daki sıkıntı açıkça ortaya çıktı.

Akçay’ın sürekli oynayan Adrian’ı kulübeye çekip, Rize’ye göndermek için uğraşılan ve sildiği Alanzinho’yu 11’de oynatması, pamuk ipliği ile Trabzon’a bağlı Colman’ı ikinci yarı 4 dakika oynatıp kenara alması sıkıntı yarattı.

KURTARICI ZOKORA
ADRİAN kulübede isyanları oynarken, Colman’ın ise Beşiktaş maçında oyundan çıkarken Akçay’ın yüzüne bile bakmaması ‘yıldızlar hocasına tavır’ aldı görüşünü ortaya koydu. Buna karşın yıldız Malouda’nın fizik olarak en az 5-6 haftalık zamana ihtiyacı olması, Alanzinho’nun formsuzluğunun yanında göndermek için uğraşılan Zokora’ya sarılmak zorunda kalınması ’10 numara’da forvet gibi kısa sürede çözülmesi gerekecek en ciddi sorun olarak erkenden ortaya çıktı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
murat - 4 yıl önce
Alanzinho colman volkan bunlar gitmesi % 200 olan futbolcular zeki yavru ise daha pismesi gerek
Avatar
Oktay memis - 4 yıl önce
Rezillik yapamazsin sen bu isi mustafa hoca emre akyun nedirki soner ondan binkat iy annam veremiyorum sana sanki cok zor jaa
Celuska gibi adami gonderiyorsunuz bek yok coluk cocuktan meded vekliyorsun zeki yavru deneyimsiz amadam caciriyor hata yapiyor ya bir 11 saha surmek o kadarmi zor al sana 11 belki gorursunde :((( gerci gormezsin
Onur

??? Mustafa aykut d. Olcan


Volkan. Zokora Alanzinho Soner

Adrian

Henri
Avatar
fatih çetin - 4 yıl önce
2 senedir dilimde tüy bitti anlatamadim ... :-(