Trabzon 20°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Flaş Haber
Kapat

Trabzonspor'da İki Yönetici İstifa Etti

Trabzonspor delegelerinin oylarıyla seçilen ve ilk toplantıda Başkan Yardımcısı Çakıroğlu tarafından istifaları istenen Mehmet İrfan Coşkun ile Osman İlyas suçlamaları reddederek istifa ettiler

Trabzonspor'da İki Yönetici İstifa Etti

Trabzonspor delegelerinin oylarıyla seçilen ve ilk toplantıda Başkan Yardımcısı Çakıroğlu tarafından istifaları istenen Mehmet İrfan Coşkun ile Osman İlyas suçlamaları reddederek istifa ettiler

24 Haziran 2013 Pazartesi 08:08
Trabzonspor'da İki Yönetici İstifa Etti
Trabzonspor’da daha önce istifaları gündeme gelen yönetim kurulu üyeleri Mehmet İrfan Coşkun ve Osman İlyas görevlerinden istifa etti.

Coşkun ve İlyas, yaptıkları ortak yazılı açıklamada, sıkıntılı bir dönemden geçen kulübün son yapılan olağanüstü genel kurulunda kıymetli Trabzonspor delegelerinin oylarıyla yönetim kurulu üyesi seçildiklerini belirterek, "Göreve başladığımızın ilk gününden itibaren kamuoyunda bize verilen görevleri beğenmeyip yönetim kurulu toplantısını terkettiğimiz yönünde hatalı bir kanı oluşturuldu. Bu kesinlikle doğru değildir" ifadelerine yer verdiler.

Söz konusu yönetim kurulu toplantısının tek gündeminin görev dağılımı olduğu ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:
"O toplantıda altına imza attığımız kararlar, kamuoyuna yansıtıldığının aksine görev ayrımı yapmadan fedakarca çalışmak için orada olduğumuzun ispatıdır. Bizim Trabzonsporluluk duruşumuz bizi tanıyanlarca iyi bilinmektedir. Kulüp yönetim tarzında daha ilk günden Hz Ali’nin yöneticiler için gerekli gördüğü üç ana özellik olan liyakat, adalet ve istişare özelliklerini göremediğimizden ve sorumsuzca yapılan ilk icraatlardan ötürü mevcut şartlarda yönetici olarak kulübümüze faydalı olamayacağımızı düşünerek yönetim kurulu üyeliklerimizden istifa ediyoruz.

Gerek kongre sürecinde gerekse sonrasında bize güvenerek yanımızda yer alan değerli Trabzonspor delegesine sonsuz teşekkürü bir borç bilir, her koşulda Trabzonspor için birlikte gayret göstereceğimizin bilinmesini isteriz. Yerimize gelecek yedek üyelerle birlikte tüm yönetim kuruluna başarılar dileriz."
Son Güncelleme: 24.06.2013 09:51
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
hakan duru 2013-06-24 14:54:45

kongrenın sonuçlandığı an.... şöyle yazmştım . trabzonspor bugün den itibaren 10 yıl gerıye düşmüştür... yönetımı yakınen tanıyanlar bilir nedemek ıstedığımı...... irfan bey ve osman bey iş yapacaklar arasındaydı... onlarıda istifye zorladılar... elınıze sağlık... başarı falan hayal ... üzgünüm ama gidişat kötü

Avatar
AHMET 2013-06-25 09:23:26

be mübarek adamlar siz bu ibrahim hacıosmanoğlunu tamımıyormuydunuz da listesine girdiniz. şimdi siz varsınız diye bu yönetime oy veren delegeler sizin kulaklarınızın arkasını kızartacak diye düşünmedinizmi?

banner573

banner575