Trabzonspor'da Kadroda Revizyon

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, teknik heyetin görüşleri doğrultusunda devre arasında oyuncu kadrosundaki fazlalığı aşmayı planladıklarını söyledi.

Trabzonspor'da Kadroda Revizyon

Sadri Şener, sahada olduğu gibi saha dışında da mücadele ettiklerini belirterek, "Bu mücadelenin bir bacağı bilerek veya bilmeyerek kırılırsa büyük sıkıntı yaşarız. 

Saha sonuçları anlamında bu yıl düzgün bir istikrar sağlayamadık. Ancak elimizde iyi bir kadro var.
 
Bazı mevkilerde alternatif anlamında sayımız yüksek. Her maçta yedek kulübemizde önemli oyuncular yer alıyor. Teknik heyetimizin görüşleri doğrultusunda devre arasında oyuncu kadromuzdaki fazlalıkları aşmayı planlıyoruz" dedi. 
 
"Trabzonspor Başkanı olarak görev yaptığı süre içersinde bugüne kadar yaşanan hiçbir sıkıntıda geri adım atmadım bundan sonrada atmayacağım" diyen Şener, "Kulübümüzün demokratik yapı içersinde yapılan, her türlü ileriye taşıyacak eleştiriye açığız.
 
Bunlardan gereken dersleri alırız. Hiçbir olumsuzluk bizi yolumuzdan döndüremez. Aynı tempoda, yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Saha sonuçlarıyla ilgili kaybettiğimiz puanları devre arasında iyi değerlendirerek geri alacağımıza inanıyoruz.
 
Gerek teknik heyet gerekse de bizler takımımızın kalitesini ve bugünkünden çok daha fazla puan toplamamız gerektiğini biliyoruz. Oyuncu anlamında sayısal fazlalık yaşadığımız doğrudur. Taşların yerine oturması için zamana ihtiyaç vardır" ifadesini kullandı. 
 
Şener, devre arasında yapılan transferlerin sağlıklı olmadığını ifade ederek "Devre arasında yapılan transferler sağlıklı transferler değildir. Takımlarından problem yaşamış oyuncular transfer ediliyor genelde. Borçsuz transfer peşindeyiz. 
 
Transfer çalışmalarımız yarın şekillenecek. Yapsak mı yapmasak mı diye düşünüyoruz. Elimizdeki oyuncuların durumları da önemli" diye konuştu. 
 
TRANSFER ZİRVESİ 
İlk yarının bitmesinin ardından Trabzonspor'da transfer hareketliliği yaşanmaya başlandı.
 
Başkan Sadri Şener, Asbaşkan Nevzat Şakar ve teknik direktör Şenol Güneş, İstanbul'da bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapacak.
 
Transferde izlenecek yol haritasını tekrar masaya yatıracak olan üçlü gönderilmesi planlanan oyuncular hakkında da fikir birliğine varması bekleniyor.
 
Bordo-mavimi kulüp transferde önceliği gönderilmesi planlanan oyunculara verirken, takas ön planda tutulacak. Transfer edilmesi planlanan oyuncuların kulüplerine ilk olarak gönderilmesi düşünülen oyuncular sunulacak.
 
Trabzonspor'un elindeki oyuncu durumuna göre takıma oyuncu katıp-katmayacağı ise kadronun azalmasından sonra gerçekleşmesi bekleniyor.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gökhan cihan - 4 yıl önce
bunlar kımseyı alamazzzz boş gurultu bunlar bence en guzel transfer şenol hocanın ıstıfası hamı mandıralının gelmesı seneye yatırım yapılması
Avatar
sefa - 4 yıl önce @gökhan cihan
arkadasım sen ne kullanıyosun? bize de versene ondan
Avatar
çöl yorgunu - 4 yıl önce
şenol hoca zurna vurma bize icraat göster oyuncu aldılar adamları sebepsiz oynatmadın sürekli kadro değiştiriyorsun oyun okuma bilgin yok oyuna müdahele edip maç çevirmedin.uzaklara değil yakınında antalyaspor ve karabükspora bak neyin ne olduğunu g gör...
Avatar
Ahmet bayaraktar - 4 yıl önce
sen yiyesin o şismiş kadroyu şişmiş kadro diyorsun hafta arası maç yapınca yorgunluktan takım hafta da iki maç çıkaramıyo diyon bizleri daha günaha sokmadan git ne olur güzelim topcuları bedava göndereceksiniz sırf senin inadın iş bilmezliğincen yine dünya nzarar edeceğiz.
Avatar
sinan hoş - 4 yıl önce
cellutska henriqe janko vıttek cech emerson sapara.bu oyuncuların yerıne yerlı oyuncuların alınması yeterlı.ısterlerse 1461 den alsınlar ısterlerse dıger takımlardan.