Trabzonspor’da Radikal Kararlar

Trabzonspor’da kadro içi hareketlilik ve sıkıntılar bitmek bilmiyor...

Trabzonspor’da Radikal Kararlar

 Trabzonspor’da kadro içi hareketlilik ve sıkıntılar bitmek bilmiyor... Sakatlık ve cezalara bir de oyuncuların sorunları eklenince teknik heyet zaman zaman radikal kararlar da almak zorunda kalıyor. Buna son örnek geçtiğimiz gün yaşandı. Teknik direktör Hami Mandıralı, herkese ‘sürpriz’ yaparak İstanbul’da dünyaevine giren ve dönüşte de umursamaz tavırlarıyla dikkat çeken Zokora ile onun bu organizasyonuna izinsiz katılıp idman kaçıran Colman’ı kadro dışı bıraktı. Normal şartlarda ideal 11’in 2 ismini kadro sıkıntısına rağmen gözden çıkaran Mandıralı, “Hep beraber kader birliği yapıyoruz. Burada sorumlu olduğumuz koskoca bir camia var. Kişisel başarılar ya da çıkarlar değil, Trabzonspor değerleri önemlidir” ifadelerini kullanırken, yönetimden de beklediği yanıtı aldı.

‘Kimse Trabzon’un üstünde değil’

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, gelişmelerle ilgili olarak Hami Mandıralı’ya destek verdi. Trabzonspor’un patronu, “Hocamız bir karar verdi, destek olduk. Trabzonspor hepimizin ortak paydası. Burada bizimle kimler olacak,  vereceği katkıyla Bordo-Mavili formayı yüceltecekse başımızın üzerinde yeri var. Ancak bırakın fayda sağlamayı bir de düzeni bozan, takımı olumsuz etkileyenler olursa o zaman da üzerimize düşeni yaparız. Kimseyi kaybetmek  istemeyiz ama kulübümüzün de bir sistemi, kuralları olduğunu ve buna hepimizin uyması gerektiğini unutmayalım” dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yesim Cantürk - 3 yıl önce
Yavas yavas futbolcuları kadra disi birak bakalım kimi bulup oynstaccan mustafa baskan gitti yerini hsmi dolduruyor aratmiyor