Trabzonspor'dan Bahçeliye Sert Cevap

Trabzonspor dün MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin UEFA kararları ile ilgili yaptığı açıklamada isim vermeden Bahçeli'ye yüklendi.

Trabzonspor'dan Bahçeliye Sert Cevap

 Trabzonspor resmi internet sitesi üzerinden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"UEFA Disiplin Kurulu tarafından açıklanan kararların ardından bu ülkenin tarafsız olması gereken bazı üst düzey yetkililerinin değerlendirmelerini büyük bir ibretle takip etmekteyiz.
Söz konusu açıklamaların adeta Trabzonsporumuz’un gasp edilen haklarının ve yapılan adaletsizliğin destekleyicisi olması hayretlerimizi daha da arttırmaktadır.

Yaşanan bu ortam hem kulübümüze gönül veren milyonlar hem de ahlaklı ve adaletli Türk futbolu paydaşları tarafından sağduyuyla izlense de, zamanı geldiğinde bu çevreleri hesaba katmayanlara verilecek cevabımızın olduğunun bilinmesini isteriz.

Bu gerçekler ışığında; Türk futbolunun son derece kritik bir süreçten geçtiği şu aşamada tüm çevreleri bir kez daha söylemleri ve eylemleri konusunda sorumlu davranmaya davet ediyor, kamuoyuna saygılarımızı sunuyoruz. "

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
lazon - 4 yıl önce
resmi sitede bir sayfada koskoca MAL yazılmalı
Avatar
fatih - 4 yıl önce
bunlar varya oy toplamak için herşeyi yapar vicdansız bunlar vicdansız kendi menfaatleri için hep
Avatar
suat çillioğlu - 4 yıl önce
Rabbim derki Adaleti tesis etmek için gerekirse babalarınızın aleyhine dahi olsa doğrudan şaşmayın Şimdi parti liderleri kalabalık taraftarın gönlünü almak için adaleti ayaklar altına alması abesle iştigaldir hem ayete muhalefet oluyorlar hemde gülünç duruma düşüyorlar