Trabzonspor'dan Kamuoyuna Gezi Parkı Açıklama

Kulübümüz gezi parkı ile ilgili açıklama yaptı.

Trabzonspor'dan Kamuoyuna Gezi Parkı Açıklama

 Son günlerde yaşanan toplumsal olaylar, tarafımızdan sağduyuyla takip edilmektedir. 

Trabzonspor Yönetim Kurulu olarak demokratik hukuk kuralları içerisinde, şiddet içermeyen hak arama mücadelelerine saygı duymaktayız. Bunun en güzel örneği kulübümüzün vermiş olduğu ve halen devam eden spor ahlakıyla ilkelerine uygun hak arama mücadelesidir. Bilinmelidir ki hak arama mücadelesi ancak, spor ahlak ve ilkelerine sahip gruplarla yapılabilecektir. 

Bunun yanında, ülkemizin istikrar ve itibarını, birlik ve beraberliğini, barış ve kardeşliğini olumsuz etkileyecek her türlü tepkilere karşı irade ortaya koymak, futbolun ve sporun bu tarz olaylardan uzak tutulmasını sağlamak, ortak sorumluluğumuzdur.  

Trabzonspor Kulübü olarak tertemiz formamızın, sportmenlik dışı, provokatör ve şiddet üreten grupların organizasyonlarının içerisinde gösterilmesinden rahatsızlık duymaktayız.  

Camiamızın tüm bireylerinin bu hassasiyet ve sağduyu içerisinde hareket edeceklerine olan inancımız tamdır.  

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.  

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kuruluİlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
UMUT61 - 4 yıl önce
formamıda giyip gitsem o tür olayların içerisinde asla yer almam.
Avatar
gurbetteki ts liler - 4 yıl önce
yönetim cami duvarına işeme,abesle iştigal etme.işinizi yapmaya çalışın ilk günden çuvallamaya başladınız ,anlaşılan dağ fare doğuracak.sadri bey in karizmasını arıyacağız.akp nin tayyipçi kanadı usta şeçilmedi,akp nin fetocu kanadı seçildi.