Trabzon
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

Trabzonsporlu Özer Şikecileri Fena Zorladı

TRT Spor'da yayınlanan "Manşet" programında Özer Hurmacı için akıl almaz bir yorum yapıldı.

Trabzonsporlu Özer Şikecileri Fena Zorladı

TRT Spor'da yayınlanan "Manşet" programında Özer Hurmacı için akıl almaz bir yorum yapıldı.

11 Nisan 2014 Cuma 12:30
Trabzonsporlu Özer Şikecileri Fena Zorladı
 TRT'nin şike sürecinde Trabzonspor'a karşı duruşunu bilmeyen Trabzonsporlu yoktur. Tarafını şikeden ve şikecilerden yana belirleyen TRT'de bu konuda bir skandal daha gerçekleşti. Özer Hurmacı'nın Trabzonspor Dergisi'ne verdiği röportajda Fenerbahçe ile ilgili açıklamalarından anlamsız bir rahatsızlık duyan yorumcu Lütfü Özel akla,mantığa uymayan bir yorum yaptı. Şike yapanları bugüne kadar kınmayan,kınayamayan Lütfü Özel, Özer Hurmacı'nın bahsi geçen açıklamalarını kınadı.

3 Temmuz sürecinde Fenerbahçe'de takım içerisinde yaşananların konuşulmasından rahatsızlık duyan Lütfü Özel, Fenerbahçe'nin bu süreçte  büyük bir direniş gösterdiği yalanını gözler önüne süren Özer Hurmacı'yı eleştirdi.

Şikenin ve şikecinin dostu Lütfü Özel, bu yorumlarla Trabzonspor taraftarlarının tepkisini çekerken Özer Hurmacı'yı kınamasıyle safını net bir şekilde gösterdi.

İŞTE
 O AÇIKLAMALAR;

Son Güncelleme: 11.04.2014 12:35
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
süleyman pala 2014-04-11 14:46:26

haber yaparken daha dikkatli davranın lütfen.ulusal medyadaki trabzonsporu yorumlayan az sayıdaki gazetecilerden bir tanesi şike hakkındada her zaman hakkını sonuna kadar araması gerektiğini söylüyor.her gün izliyorum.elimizdeki az sayıdaki değerleri yıpratmak ne kadar hoşumuza gidiyor anlamıyorum.sahip çıkmak varken

banner573

banner575