Flaş Haber
Kapat

“Trabzonspor'u Yıkamazlar“

Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği Başkanı İsmail Turgut Öksüz özel açıklamalarda bulundu.

“Trabzonspor'u Yıkamazlar“

Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği Başkanı İsmail Turgut Öksüz özel açıklamalarda bulundu.

11 Kasım 2014 Salı 20:46
“Trabzonspor'u Yıkamazlar“
 Öksüz yaptığı açıklamada;

"Dün yanlı bir spor programında Ersun Yanal üzerinden Trabzonspor'u yıpratma politikası uygulayanları şiddetle kınıyoruz. Burada amaç Trabzonspor'un önünü kesmektir. Varolan iyi kadronun başarı sağlayacağından korkuları olan bazı kesimler tarafından Trabzonspor'un üzerine oynanmaktadır. Bilinçli taraftarımız bu oyuna gelmeyerek bir ve beraber olmalıdır.. 

Şimdi o bazı kesimlere birkaç sorumuz olacak. Ersun Yanal'ın Ankaragücü vakası neden seneler sonra manşetlere taşınmıştır? Ersun Yanal, Milli Takımın başına geçerken bu yaygaracılar neredeydi? Yine aynı Ersun Yanal Fenerbahçe teknik direktörü olduğunda ve Fenerbahçe'yi şampiyon yaptığında, sözde ahlak savunucuları neden sus-pustu? Bu sorulara verilecek cevapların ortak noktası; Trabzonspor'u yıpratma çabasıdır. Fakat şunun bilinmesini isteriz ki; hiç kimsenin gücü Trabzonspor'u yıpratmaya, yıkmaya yetmez. 

Trabzonspor Yönetiminin bu konuda tüm yetkiyi Başkanımıza verip, Başkanımızın da almış olduğu bu riskli kararın ardından; Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği olarak bu kararın arkasında olduğumuzu belirtmez isteriz. Her ne kadar riskli bir karar olsada, başarının geleceğine inananlardanız. 

Trabzonspor'a, Trabzonspor Başkanı ve yönetimine karşı linç kampanyası yapılmaktadır. Programlarında Trabzonspor'a yer vermeyenler, sahte ve kumpas haberleriyle camiamızı bölmeye çalışmaktadır. Bu ve bunun gibi çabaları olanlar, karşılarında bizleri görecektir. Bizler içerimizde birbirimizle savaşacağımıza, dış tehditlere karşı tek yumruk olmalıyız. Bu ve bunun gibi çabaları olanlar, Çünkü biz tarafız! Çünkü biz doğrunun ve Trabzonspor'un tarafıyız!" ifadelerine yer verdi.


Son Güncelleme: 12.11.2014 07:55
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575