Trabzonspor'un Hayırlı Futbolcusu

2 yıl önce Trabzonspor'a transfer olan Soner Aydoğdu ve eski takım arkadaşı Yasin Öztekin, Ankara'da öyle bir iz bırakmış ki...

Trabzonspor'un Hayırlı Futbolcusu

Aslen Ankaralı olan Soner Aydoğdu, uzun zaman formasını giydiği Gençlerbirliği forması altında kazandığı paranın büyük bir kısmını takım arkadaşı Yasin Öztekin ile beraber hayır için harcadığı öğrenildi.

Cuma namazlarını kıldıkları camiye gelen vatandaşlara, yemek ve içecek yardımında bulunan Soner Aydoğdu ve Yasin Öztekin'in, Trabzonspor'a transfer olduktan sonra da zaman zaman bu yardımlarını sürdürdüğü öğrenildi.  

Uzun süredir Trabzonspor'da sakat olduğu için forma şansı bulamayan Soner Aydoğdu'nun iyileşmesi için, Cuma namazında dua edildiği öğrenildi. Ankara'da olaya şahit olan Trabzonsporlu bir taraftar HaberTS.com'a ulaşarak,"Soner'in bugün iyileşerek idmana çıktığı haberini okudum. Cuma günü yaptığımız dualar kabul oldu.
 Benimde Cuma namazlarını kıldığım camiye yapmış olduğu bu örnek davranıştan dolayı Allah ondan razı olsun..." Dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Cafer acar - 3 yıl önce
Soner kendine yakılanı yapıyor Ankara'da ki etrafında bulunanlardan yardimci oluyor TRABZONSPOR un böyle kaliteli seviyeli düzgün bir futbolcusu olduğu icin mutluyum
Avatar
yavuz - 3 yıl önce
Sonerin ben daha fazla forma sansi verilmesinden yanayim
Avatar
Coşkun TOSUN - 3 yıl önce
ALLAH onu yetistiren ana babadan razı olsun