"Trabzonspor'un Küme Düşmesini İsteyenler Oldu"

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener çarpıcı konuştu.


Hasan Yener, "Küme düşmemizi isteyenler oldu. Şimdi onlara gülüp geçiyorum" dedi.

Sezona istediği gibi başlayamayan Trabzonspor, Orduspor ve Eskişehirspor'u yenerek alt sıralardan orta sıralara terfi etti.
 
Kulübün genel sekreteri Hasan Yener, bir dönem küme düşme potasına kadar inen takımı değerlendirdi. Bu durumu "Beklenmedik sonuçlar alınca futbolcular özgüvenlerini yitirdi.
 
Sonrasında bu tablo ortaya çıktı" diye tanımladı. Trabzonspor'un küme düşeceğini hiçbir zaman akıllarına bile getirmediklerini belirten Yener "İsteyen istediğini düşünebilir. Biz takımımızı biliyoruz. Bizim böyle bir kaygımız hiç olmadı.
 
Böyle bir düşünce içinde olanlara ise gülüp geçiyorum" şeklinde konuştu. Türkiye Kupası’nda rakip önemli değil Yener, Avrupa kupalarına katılmak için en büyük hedeflerinin Türkiye Kupası olduğunu belirtti.
 
"Kupayı alalım da kimi elersek eleyelim. Önemli olan kupayı almak" dedi. Süper Lig'de 4 sezonu bitirmek için 4 maçları kaldığını hatırlatan Hasan Yener, sözlerini şöyle noktaladı: "Kalan 4 maçı da kazanıp bu sezonu noktalamak istiyoruz. Bunu yapacak gücümüz var."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
muhammed - 4 yıl önce
sayın hasan yener takim yenildiğinde ariyorum açmiyorsun tlf unu siz neyi iy yaptinizki istediğiniz gibi başlamadi takim diyorsun siz neyi yaptinizkii neyii
Avatar
sinan emir - 4 yıl önce
ne ayıp bunlar kendini ne sanıyor trabzonsporu küme düşme hattının içine sokup bu hallere düşürüp birde kurtulduk diye seviniyorlar allah sizi bildiği gibi yapsın yönetim kurulu ve başkanı...