Trabzonspor'un Sesi Artık Daha Gür Çıkıyor

Ulusal Basın da dahil olmak üzere, Trabzonspor haberleri en çok okunan sitemizin okurlarına teşekkür ederiz.

Trabzonspor'un Sesi Artık Daha Gür Çıkıyor

Tarafsız değil, Trabzonspor'un tarafında yayınlar yapmaya çalışıyoruz. 5 sene önce yayın hayatına başkayan sitemizin, okuyucu sayısını yaklaşık 1 senedir koruyor ve taraftarımızı yanlı İstanbul basınına muhtaç etmemeye çalışıyoruz.

Trabzonspor'un güncel yayınlanan haberlerinde en çok okunma oranına bizi ulaştıran facebook sayfalarına ve okurlarımıza teşekkür ediyoruz.

Okurlarımıza doğru ve Trabzonspor tarafında haberler vermemizi sağlayan gazeteci ve editorlerimize teşekkür ediyoruz.

Sitemize büyük renk ve anlam katan köşe yazarlarımıza teşekkür ediyoruz.

Kurulduğu yıllarda çok ses getirmesine rağmen, sitemize karşı yapılan hacker saldırıları ve o tarihlerde alınamayan güvenlik önlemlerinden dolayı yaklaşık 1 sene kapalı kalan sitemiz, 1 yıl kadar önce gerekli güvenlik önlemleri alarak yayın hayatına profesyonel kadrosuyla beraber tekrar başlamıştır. Bu süre içerisinde yaptığımız bir çok özel haber ile, ulusal bir çok kanal ve gazeteye Trabzonspor'a karşı yaptığı haksız yayınlara özür dileterek son verdirdik.

1 günde 75 bin tekil kullanıcı
( İnternet Kafe vb. tek modem ile yayın yapan yerlerde, 1 gün boyunca kaç kişi kaç PC'den girerse girsin 1 kullanıcı sayılır ) gibi bir rakama ulaşan HaberTS.com, Trabzonspor taraftarının sesini binlerce kişiye ulaştırma başarısınıda yakaladı.


İşte bunun resmi ispatı ( Google analytics verileri ) ;

Ekren Görüntüsünün Orjinal Boyutunu Görmek İçin Tıklayınİlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Fatih Gulsuyu - 5 yıl önce
ali performans hosting'i unutmuşsun ama neyse yinede tebrik ederim :)
Avatar
Hasan Turalıoğlu - 5 yıl önce
bu sese her zaman kulak verip o sesin yanında olacağım.mert,dik duran,haramda gözü olmayan,başkasının kahrı kendsinin sevinci olmayan.başkalarının anası-bacısını kendi anne bacısını nasıl mukaddes değer olarak görüyorsa onlarıda o gözle gören benim insanlarımı her platformda savunuyor onların her yerde haklı durumda olmalarını istiyorum.ve onlardan yazarken, konuşurken,maç izlerken vs her yerde en uygun üslup ve kendilerine anadolunun mert evladına yakışacak davranışları sergilemelerini bekliyorum.bütün trabzonspor tarafatarına selam ve saygılar.
Avatar
ismail düzgün - 5 yıl önce
ya en öenmlisi sitede reklam yok. yani tamamen bağımsız ve kendi ayakları üzerinde durmaya çalışıyor. helal olsun ;)
Avatar
Ali Galip Genç - 5 yıl önce
fb başkanı aziz yıldırım ile savunma bakanı ve adalet bakanı aynı çatı altında fb topuk yaylası tesislerinde saatlece ne konuşurlar,nasıl bir çatı altında bulunurlar,bu ne laubalilik he,ts neden bunu gerekli mercilere bildirip kamu oyunu aydınlatmaz,anlamıyorum,iyimi.
Avatar
nurettin kaptanoğlu(oflu) - 5 yıl önce
siz trabzonsporumuza sahip çıktığınız sürece bu yolda yalnız yürümeyekçeksiniz.daha nice başarılara el ele gönül gönüle
Avatar
tsLi19 - 5 yıl önce
helal olsun 75bin ziyaretçi büyük başarıdır..
Avatar
halo - 4 yıl önce
gs maçında yapılmak üzere siyah renkli kagıttan ucaklar yaparak 61 dkkada uçursak ???
Avatar
alikemal akyasan - 4 yıl önce
ömer çavuşoğlu senın ne kadar belgeleyebildiğini bizde bilmiyoruz ama çok iyi bildiğimiz şey senın ırkçı faşist bir şerefsız olduğundur beni mahkemeye verebilirsın senınle karşılaşmayı çok istadım ama kapındakiler engel belki mahkemede karşılaşırız o zaman sana belgeledıklerimi söyleyeceğim halep oradaysa ben buradayım sen arnavut halinle türk oldunda ben karadenizli olarak pontuslu olmuşsam sen aynen söyledığım gibi birisın (ayrıca pontuslu olmaktanda gocunmuyorum) pontusun ne demek olduğunu bilmeyecek kadar yobaz cahil bir yaratıksın sen