Trabzonspor'un Transfer Haberi Bulgar Gazetesinde

Bulgar gazetesi Standart News haberinde, Trabzonspor'un 'Süper Takım' kurma hayalinde olduğunu yazarak, “Berbatov'u alarak bunu başarmak istiyorlar” ifadesini kullandı.

Trabzonspor'un Transfer Haberi Bulgar Gazetesinde

 Dimitar Berbatov’un Fulham’da yaşadığı sorunlar sonrası yönetim bu oyuncu için bir kez daha girişimde bulunma kararı almıştı. Bu nedenle Asamogah Gyan transferi ikinci plana itildi, Berbatov’un menaceri Emil Danchev’le masaya oturmak için randevu talep edildi. Bulgaristan’ın önemli yayın organlarından Standart News de Bordo-Mavililer’in bu oyuncuya duyduğu ilgiyi doğrulayan bir haber yaptı. Trabzonspor’un 12.5 milyon taraftarıyla Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biri olduğunu belirten gazete, “Başkan ve teknik direktör Mustafa Akçay’ın hayali ‘Süper Takım’ kurmak. Malouda ve Bosingwa transferleriyle bu yolda önemli adımlar atıldı. Berbatov’u da alarak bu takımı tamamlamayı planlıyorlar” diye yazdı.

‘Ne Barcelona’sı!’

Trabzonspor’a Berbatov’la ilgili bir güzel haber de menacerinden Emil Danchev’den geldi. İspanyol basını, Barcelona’nın 32 yaşındaki forvetle ilgilendiğini öne sürmüştü. Martino’nun, Ocak ayında bu transferi bitirmek istediği kaydedilmişti. Danchev bu iddialarla ilgili olarak, “Birçok şey yazılıp, çiziliyor. Bunlar kulağa hoş gelen şeyler. Ancak hiçbirisinin doğruluk payı bulunmuyor” ifadelerini kullandı. İngiliz basını ise Fulham’ın hala yeni sözleşme için Bulgar golcüyle masaya oturmadığını hatırlatarak, “Yönetim ona, kendisine yeni kulüp araması mesajını gönderiyor” ifadelerini kullandı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.