Trabzonspor'un Yolculuğunu Zorlu Geçti

Trabzonspor, 5 saatlik yolculuk sonrası gittiği İrlanda’nın Başkenti Dublin’de kardeş takım Drogheda United ile yapacağı karşılaşmanın yağış nedeniyle iptal edilmesinin ardından Trabzon’a yorucu bir yolculuğun sonrasında döndü.

Trabzonspor'un Yolculuğunu Zorlu Geçti

İrlanda'nın AB Dönem Başkanı olması nedeniyle Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın katkılarıyla kardeş kulüpler Drogheda United ile Trabzonspor'un maçı aşırı yağış nedeniyle iptal edilmesinin ardından bordo-mavili kafile İstanbul aktarmalı olarak Trabzon’a geldi.

Maçın iptal olmasının ardından Türk Hava Yollarına (THY) ait özel bir uçak ile Dublin’den saat 22.30 sıralarında ayrılan Trabzonspor kafilesinde Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ve beraberindekilerde yer aldı. Bakan Egemen Bağış, beraberindekilerle birlikte, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’i İstanbul’a bırakan kafile yakıt ikmalinin ardından Trabzon’a hareket etti.

Saat 08.00 sıralarından Trabzon’a inen kafile 10 saati aşan bir yolculuğun ardından Trabzon’a maç yapmadan dönerken futbolcuların ise yorgun düştükleri gözlendi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
iskender - 4 yıl önce
iyi yandık şimdi yorgunlukları 1 ay sürer zaten ne zaman dinlek oldularki