Transferde Büyük Hayal Kırıklığı

Trabzonspor, aylardır beklenen forvet transferini sonlandıramadı.

Transferde Büyük Hayal Kırıklığı

Guidetti için önce 800 bin euro'ya "Evet" diyen City, dün fiyatı 1.8 milyon euro'ya çıkardı. Kiralama için bu ücreti çok bulan bordo-mavilililere alternatif isim Kalu Uche'den de kötü haber geldi. Şota, Nijeryalı golcünün gitmesini izin vermedi

Karadeniz ekibi, taraftarın heyecanla beklediği forvet transferinde mutlu sona ulaşamadı. Aylardır golcü konusunda çalışma yapan, önce kontenjan problemine daha sonra da zamanın kısıtlı olmasına takılan Trabzonspor, İngiliz ekibi Manchester City'nin 'etik dışı' tavrı nedeniyle transferi gerçekleştiremedi. 21 yaşındaki İsveçli golcü Guidetti'nin kiralanması konusunda önce Trabzonspor'a "800 bin euro'ya olur" diyen City, dün bir anda fiyatı 1.8 milyon euro'ya çıkardı. Yaşanan bu gelişme üzerine bordomavili yönetim kiralama için istenen ücreti çok buldu. İngilizler, indirim taleplerini de geri çevirince Trabzonspor, rotayı alternatif isim olan Kalu Uche'ye çevirdi ama orada da duvara çarptı! 

4 MİLYON EURO İSTİYORLARDI 
Kasımpaşa'nın kadroda düşünmediği Nijeryalı golcü için İstanbul ekibinin kapısını çalan Trabzonspor, fiyatı 3 milyon euro'ya çekti ancak bu kez karşısına eski futbolcusu Şota Arveladze çıktı. Kasımpaşa'nın teknik patronu Şota, Uche'nin satılmasına onay vermedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.