"Tünelin Ucu Göründü"

Başkandan, Maradona yorumu...

"Tünelin Ucu Göründü"

Başkandan, Maradona yorumu...

05 Mart 2014 Çarşamba 10:11
 Avrupa Kulüpler Birliği toplantısına katılan Başkan'a en çok, “Neden UEFA kriterleri uygulanmıyor?” sorusunun sorulduğu, Hacıosmanoğlu'nun da, “Artık tünelin ucu göründü” yorumlarını yaptığı belirtildi. Avrupa Kulüpler Birliği (ECA), geçtiğimiz hafta Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’na özel bir davet göndermişti. Başkan, dün ECA’nın İspanya’nın Barcelona kentindeki toplantısına katıldı, bir de konuşma yaptı. Ardından toplantıya katılan Avrupa kulüplerinin yöneticileriyle uzun süre sohbet etme fırsatı buldu. Hacıosmanoğlu, burada neler yaşandığıyla ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Başkan, “Toplantıda Avrupa futboluyla ilgili birçok konu gündeme geldi. Buradaki yöneticilerin bize özel olarak sorduğu konu ise şike süreci oldu. İtalya’da ve Yunanistan’da şikeye karışan kulüplerin, UEFA’nın da uyarısıyla federasyonları tarafından cezalandırıldıklarını hatırlattılar. Türkiye’de federasyonun bu konuda bir yaptırım uygulamadığını belirterek, ‘UEFA kuralları sizde neden uygulanmadı?’ diye sordular. Biz de onlara artık tünelin ucunda ışığın göründüğünü söyledik” ifadelerini kullandı.

Bu arada İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor’un başına Maradona’nın getirileceği iddialarına, “O futbolu bırakmadı mı?” diyerek esprili bir şekilde yanıt verdi. Kesinlikle teknik direktör arayışında olmadıklarını söyledi.
Son Güncelleme: 05.03.2014 10:19
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575