UEFA Kararını Vermedi

UEFA ,yargı ile ilgili olarak Aziz Yıldırım'ın nasıl konuştuğunu sordu

UEFA Kararını Vermedi

TFF'den şike davasıyla ilgili kararın tercümesini isteyen UEFA'nın, süreci yakından izlediği ve başka talepleri olduğu öğrenildi

UEFA İŞİN PEŞİNDE

Bir süre önce Türkiye Futbol Federasyonu'ndan, 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nin şike davasına ilişkin kararının tercümesini isteyen UEFA'nın başka talepleri de olmuş.

 Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın yaptığı bazı açıklamalar UEFA'nın dikkatini çekmiş.

UEFA'nın, dosyanın kapanmamış olması ve Yargıtay sürecinin devam etmesine rağmen Yıldırım'ın nasıl açıklama yapabildiğini merak ettiği öğrenildi. Federasyon'dan bu konuda bilgi istendiği belirtildi.

UEFA KARARINI VERMEDİ

Öte yandan UEFA Türkiye'de 2010-11 sezonuna ilişkin yaşanan şike ve teşvik primi olaylarıyla ilgili henüz net kararını vermiş değil.

Konu UEFA Disiplin Kurulu'na aktarıldı fakat bugüne dek karar çıkmadı. Kulislerdeki iddialar ise farklı. Artık hiçbir kulübe ceza çıkmayacağı ve TFF'nin aldığı kararların kabul göreceği belirtilirken, bir başka iddiaya göre ise ceza çıkacak ama bu da ertelemeli olacak.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
alikemal akyasan - 4 yıl önce
bu uefadan bir bir baltaya sap olmaz bunlarda işi biliyor bunlarda fenerbahçenın şikeci olduğunu biliyor ama işi sürüncemede bırakıp uyutmaya unutturmaya çalışılıyorlar sponsorlar tatlı geldi rüşvetın babasını yediler