Ünal Karaman Daha Yetkili Döndü

Trabzonspor'da daha önce teknik direktör Şenol Güneş'in yardımcılığını yapan Ünal Karaman, Trabzonspor'a daha yetkili bir şekilde döndü.

Ünal Karaman Daha Yetkili Döndü

Tecrübeli futbol adamının, Bordo-Mavililer’de Giray Bulak’tan boş alan genel menajer görevine getirileceği bildirildi. Aynı Bulak’ın yaptığı gibi Güneş’in kontrolünde çalışacak olan Karaman’a, geniş yetkiler verileceği belirtildi. Karaman’ın, oyuncu izleme ve transfer gibi konularda teknik ekibe yardımcı olacağı, futbolcuların alımı konusunda yapılacak pazarlıklarda da etkin rol oynayacağı konuşuluyor. Güneş’in de, eski yardımcısının gelecek olmasından dolayı memnun olduğu ifade edildi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
tekin gök - 4 yıl önce
süper ya şampiyon olduğumuz senenin ekibi yeniden iş başında seneye yine şampiyonuz inşallah
Avatar
Şener BAYRAKTAR - 4 yıl önce
her gecen gün biraz daha nefret kazanan şenol yeminle söylüyorum trabzonspor da olan konumun bende olsa trabzonu bırak türkiyeyi sallarım çok basit yapılacak şeyleri yapmıyor veya yapamıyorsun yok izleme komidesi yok bilmemne yıllartır izlemeler yapılıyo hani ortada ne var hiç birşey beceremiyorsanız türkiyedeki yerli yabancıları görün birkaç lira fazla para verin bu güngü konumunuzdan bin katlı iyi olur allah sizi bildiği gibi yapsın???