Ünal Karaman Trabzonspor'a Geri mi Dönüyor?

Trabzonspor'da yokluğu fazlasıyla hissedilen Ünal Karaman dönüş sinyalleri verdi.

Ünal Karaman Trabzonspor'a Geri mi Dönüyor?

Şenol Güneş'in sezon başında ayrılan yardımcısı Ünal Karaman'ı geri getirmek istediği, Karaman'ın da teklife sıcak baktığı bildirildi
 
Trabzonspor'da antrenör Ünal Karaman geri dönüyor... Teknik ekibinde değişiklik yapma kararı alan Şenol Güneş'in sezon başında görevden ayrılan eski yardımcısını geri getirmek istediği, Karaman'ın da teklife sıcak baktığı bildirildi. Karaman dönerse yeniden 2. adam olacak. Karaman'ın gitmesiyle teknik ekibe katılan Özcan Bizati ile Şeref Çiçek'in ise ikinci yarıdan itibaren Trabzonspor'da görev yapmayacağı öğrenildi. Güneş'in diğer yardımcıları Alper Boğuşlu ve Turgut Kural ise görevlerine devam edecek.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ayhan boyacı - 4 yıl önce
bu adam gibi adaoma yapılan onca terbiyesizlikten sonra geri cagırdgınızda hala geliyosa hepinizden daha adam oldugunu gösterir.karaboga eksikligi herzaman hissedilecek bir adamdır..
Avatar
kaan - 4 yıl önce
ozledik seni unal reis
Avatar
kaan - 4 yıl önce
ozledik seni unal reis
Avatar
Hanefi - 4 yıl önce
sinyalleri aldık yolunu gözlüyoruz hocam, eğer yönetim elimizdeki futbolcuları devre arası göndermezse bu sezon şampiyonlar ligi hayal değil.
Avatar
AV. KEMAL BAYRAK - 4 yıl önce
isabet olur
Avatar
tsliii - 4 yıl önce
bu haberle moralim yerine geldi.gel geri dön sevindir bizi.
Avatar
hasan - 4 yıl önce
yoksa sadri şenermi gidiyor
Avatar
TRABZONLU - 4 yıl önce
i̇lk başta gitmesi̇ yanlişti zaten ni̇ye gi̇tti̇ki̇ herkes memnundu kendi̇si̇nden. geri̇ dönerse şahsen çok sevi̇ni̇ri̇m