Usta Onlara Sahip Çıktı

TFF Yönetim Kurulu eski Üyesi ve Arsinspor Onursal Başkanı İbrahim Usta'dan dikkat çeken açıklamalar..

Usta Onlara Sahip Çıktı

 TFF Yönetim Kurulu eski Üyesi ve Arsinspor Onursal Başkanı İbrahim Usta bir dönem Arsinspor’dan futbolcusu da olan Mustafa Yumlu ile Zeki Yavru’nun artık affedilmesi gerektiğini söyleyerek, ‘Gerekirse para cezası öderler, hataları varsa özür dilerler ama mutlaka affedilmeliler ve satılmamalılar. Onlar bizim çocuklarımız’ diye konuştu.

TFF eski Yönetim Kurulu Üyesi, Trabzonspor’un potansiyel Başkan adayı, Arsinspor Onursal Başkanı İbrahim Usta, devre arasının gelmesi sebebiyle sessizliğini bozdu. Usta, ‘Artık Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru affedilmeli’ dedi.

Usta şöyle konuştu:

‘Trabzonspor’un en verimli ve kaliteli savunmacısı Mustafa Yumlu’dur. Onun satılmasını camianın hiçbir mensubu kabul etmez. Kaldı ki, takımdaki Trabzonlu isimlerden sadece ikisi kalmıştır. Bizim evlatlarımızdır. Hata yapmış olabilirler. Bu hatalarının karşılığında para cezası da alabilirler, özür dilenecek bir tutumları varsa özür de dileyebilirler. Trabzonspor Kulübü Başkanı Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu ve Yönetim Kurulu, yine Ersun Yanal hoca bir karar verip bu iki oyuncuyu affetmeli ve ikinci yarı öncesinde yeni bir dönem başlatmalılar. Mustafa Yumlu varken Trabzonspor’un savunmacı araması doğru değildir. Mustafa Yumlu’nun değeri de bugün 4-5 milyon avrodur. Trabzonspor olaya bu açıdan da bakmalı ve kamuoyunun ve Trabzonspor taraftarlarının beklentilerine cevap verecek adımlar atmalı.’

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.