Uzun Süreden Sonra İki Renkler Bir Arada

Fenerbahçe Teknik Direktörü Kartal ve sarılacivertli bazı futbolcular, Özgecan Arslan Parkı'nın açılışında Trabzonspor Futbol Okulu öğrencileriyle bir araya geldi

Uzun Süreden Sonra İki Renkler Bir Arada

 Tarsus'ta öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın isminin verildiği Çekmeköy'deki parkın açılışına centilmenlik damga vurdu. Çekmeköy Belediyesi'nin geçen yıl hizmete soktuğu engelsiz parkın, eklenen spor alanlarıyla beraber yeni ismiyle gerçekleştirilen açılışına Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, sarı-lacivertli futbolculardanh Alper Potuk ve Hasan Ali Kaldırım da katıldı. Ak Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya ve Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'ın da yer aldığı törende bulunan Trabzonspor Futbol Okulu öğrencileri teknik direktör Kartal ve futbolculara büyük ilgi gösterdi. 

SEVİNÇLERİ GÖRÜLMEYE DEĞERDİ 
Kartal, "Kızlarımıza, kadınlarımıza şiddetin kalkmasını istiyoruz, yaşanan olayı hep beraber kınıyoruz. Spor ise sonuçta kardeşlik, sevgi, saygı ve dostluktan ibarettir. Biz bunu hiçbir zaman unutmamalıyız" sözleriyle adeta ders verdi. Trabzonsporlu miniklerin sevinci görülmeye değerdi.

G.SARAYLI BAŞKANDAN TEŞEKKÜR
Galatasaray taraftarı olduğunu belirten Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, bu anlamlı açılışta kendilerine verdiği destek nedeniyle İsmail Kartal ve futbolculara teşekkür etti. Bu sezon hak edenin şampiyon olmasını dileyen Poyraz, "Fenerbahçeliler, Trabzon'da yaşadıkları acı olayı Trabzonsporlulara mal etmediler. İnşallah suçlular yakalanır" ifadesini kullandı.

FENERBAHCE.ORG ES GEÇTi
Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinin, İsmail Kartal ile Hasan Ali ve Alper'in Trabzonsporlu minik öğrencilerle birlikte katıldığı organizasyonun haberini verirken, bordo-mavili kulübün ismini geçirmemesi dikkatlerden kaçmadı. Haberde, İsmail Kartal'ın sporun anlamıyla ilgili sözleri de yer bulmadı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.