Vali Öz' e Tayfa'dan Sert Tepki

Trabzonsporlu taraftarlar yaşanan olaylara isyan etti.

Vali Öz' e Tayfa'dan Sert Tepki

Trabzonspor’un sosyal medyada etkin taraftar gruplarından Tayfa, Fenerbahçe maçı sonrasında yaşanan olaylarda polisin gösterdiği orantısız gücüne ve yersiz müdahalesine dikkat çekti.

Tayfa Derneği Başkanı Erman Gedikoğlu, “10 Mart akşamı neredeyse bütün Tayfa grubu olarak, Trabzon polisi tarafından jop, biber gazı. Taş, tekme, sopa ile darp edildik. Bazı arkadaşlarımız hastaneden raporlarını aldılar. Bazılarımız şikayetçi olduk. Hemen her taraftar grubundan arkadaşlarımız da benzeri şeyler yaşadılar. Biz haklılığımızı haykırdığımız için dövüldük. Şehrimiz işgal edilmiş hissettik daha maça saatler kala. Trabzon polisi ve Trabzon Valisi bizi çok üzmüştür, yaralamıştır. Valimiz ve Emniyet Müdürümüz kayıtsız şartsız görevden alınmalıdır, istifa edip gitmelidirler. Artık bu şehrin gururunu kıran, bu şehri üzen, haklı davamızda bizi susturmaya çalışan herkesle mesafemiz vardır. Biline ! “ şeklinde konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Halit - 3 yıl önce
Kardeş size bir öneri en kısa zamanda vali konağını basın derhal gorevden alinir
Avatar
ismail fil - 3 yıl önce
Sen gidte vali öz doğuta yap gorevini burasi trabzon swnin habarin yok herhal biz bu ulkeyi turkiyeyi cok sevip dusunen savasan toplumun karsiligi gordugumuz muamele bu olmamaliydi en buyuk teroruz vali ozdur gitsin doguda ottursun borusunu