Vatan Hainlerine Avni Aker'den Cevap

Trabzonspor tribünleri vatan hainlerine cevap vermeye hazırlanıyor.

Vatan Hainlerine Avni Aker'den Cevap

Türkiye Kupası maçlarında, bazı Türk takımlarının vatan haini taraftarlarının Türk bayrağımıza ve İstiklal Marşı'mıza yaptıkları saygısızlıklara Trabzonsporlu taraftarlardan anlam dolu tepki gelecek.

Trabzonlu Gençler tribün grubu lideri Jan Marie lakaplı Mehmet Fındıkçı,"biz bayrağımızı sokakta bulmadık. Atalarımızın döktüğü kanın değerini iyi biliyoruz. Hem bayrağımıza hem marşımıza kanımızın ve terimizin son damlasına kadar da sahip çıkacağız. Eskişehirspor karşısında 61. Dakikada önce asker selamı verip sonrasında İstiklal Marşı'mızı bütün coşkumuzla söyleyerek, vatan hainlerine gerekli cevabı vereceğiz." Şeklinde konuştu.

Trabzonsporlu taraftarların Eskişehirspor karşısında başlatacağı bu tepkinin bütün illere yayılması bekleniyor.

HaberTS.com / Ali Çil

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ziya - 2 yıl önce
tepkiyi küfür edenden ziyade, küfür edilmesine canak tutana, zemin hazırlayana göstermek gerekir. türk düşmanlığına zemin hazırlayanlar, trabzonumdan %70 oy aldıktan sonra gösterilecek tepkinin de hiç bir ehemniyeti kalmaz, tepki sadece bir sitkom komedi sahnesi olur. bir an önce gözümüzü açmalı ve bu türk ve türkiye cumhuriyeti düşmanlarına oy vermeye son vermeliyiz. en geçerli ve doğru tepki budur bence.