Webo Trabzonspor'a Gelecek mi?

İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un Fenerbahçe karşısında tek golünü atan Pierre Webo, Fenerbahçe yenilgisini yorumladı, transfer sorularını yanıtladı..

Webo Trabzonspor'a Gelecek mi?

Webo, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, oyuna çok iyi başladıkları belirterek, ''Ancak maçın başında bir gol buldular. Oyunu dengeledik ve beraberliği yakaladık. İkinci yarıda rakibimiz kalitesini gösterdi. Bizi biraz sarstılar ve golü atıp kazandılar'' diye konuştu.

Attığı golde Fenerbahçelilerin kaleci Volkan Demirel'e faul yapıldığı şeklinde itirazlarının olduğu belirtilmesi üzerine Webo, şunları kaydetti:
''Ben hücum oyuncusuyum, golü düşünüyorum. Topa doğru hamle yaptım, çarpışma oldu. Hiçbir zaman bir oyuncuyu sakatlamak, ona zarar vermek için bir şey yapmam. Hakemler bazen faulleri veriyorlar, bazen vermiyorlar. Benim golü atmak için topa doğru müdahalem oldu.''

Webo, bir gazetecinin ''Beşiktaş ve Trabzonspor devre arasında seni transfer etmek istiyor. Bu konuda ne düşünüyorsun-'' şeklindeki sorusu üzerine, ''Tabii ki bu kulüplerin benimle ilgilenmiş olması, beni mutlu ediyor. Ancak öncelikli amacım kendi kulübümde başarılı olmak. Bunlar hoş şeyler ama önceliğim takımıma daha faydalı olabilmek'' ifadelerini kullandı.

Ekrem Ekşioğlu ise Fenerbahçeli futbolcuların ayaklarına değen ilk topta golü yediklerini vurgulayarak, ''Gol moralimizi bozmadı. Oyunu dengede tuttuk ve beraberliği yakaladık. Fakat ikinci yarıda ilk yarıda yaptıklarımızı yapamadık. Duran toptan bir gol yedik. Takım halinde iyi mücadele ettik'' şeklinde konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.