Yanal'ın Sözleri Erkan Zengin'i İkna Etti

Ersun Yanal: Oyun planımda önemli bir yerin var. İyi futbolunu devam ettirdiğin takdirde baş tacı olursun. Eğer sana değer vermemiş olsaydık, buraya gelmezdik

Yanal'ın Sözleri Erkan Zengin'i İkna Etti

 Bir süre önce bir televizyon kanalında, "Fenerbahçe'ye gitmek istiyorum" şeklinde açıklama yaptığı için, "Gelirsem taraftarlar bana çok büyük tepki gösterir mi?" diye soran futbolcuya, "Gerekli açıklamaları yaparsan, herkes kabullenir" diyen Başkan Hacıosmanoğlu, oyuncuyu "Aklındaki tüm önyargıları ve tereddütleri bir kenara bırakmalısın" diye ikna etti.

SANA GÜVENİYORUM 
İlk kez bir transferde başkanla birlikte futbolcuyla görüşen Ersun Yanal ise oyuncuya, "Oyun planımda senin önemli bir yerin var. Sana bu kadar değer vermesek, burada olmazdık. Seninle birlikte bu takım çok daha güzel işler başarır. İyi futbolunu Trabzonspor'da da devam ettitirdiğin takdirde, baş tacı olursun. Bundan hiç kuşkun olmasın" dedi. 

LAYIK OLACAĞIM 
Konuşmalardan sonra ikna olan Erkan Zengin ise, "Bana gösterilen ilgiye layık olmaya çalışacağım. Öncelikle kendimi taraftarlara kabullendirmeye çalışacağım" diye konuşarak, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve beraberindekilerle el sıkıştı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
takanaki61 - 2 yıl önce
trabzon seni ve senin gibileri asla af etmez ve kabul etmez.