Yargıtay Kararı Sonrası Restini Çekti

Trabzonspor'un en etkin taraftar gruplarından Trabzonlu Gençler tribün lideri Mehmet Fındıkçı, Ak Parti'de olmak üzere bütün siyasi partilere rest çekti.

Yargıtay Kararı Sonrası Restini Çekti

Şike kararının Yargıtay tarafından onaylandığı tarihe kadar Ak Parti ve Başkana sahip çıkan Trabzonlu Gençler tribün lideri Jan Marie lakaplı Mehmet Fındıkçı, sonunda restini çekti.

Her gün akşam saat 18:00’da toplanan Trabzonspor taraftarlarının yargıtay kararı sonrası,” AKP,CHP,MHP Fenerbahçe’den üstün değilmiş, Trabzon Türkiye’den silinmiş” şeklinde açılan pankarta destek verdi.

Mehmet Fındıkçı, ” Yargıtay kararını verdi. Bu saatten sonra, Trabzonspor’un hakkını kimseye yedirmeyiz.  Artık adalet istiyoruz.” Şeklinde konuştu. Fındıkçı,” UEFA'nın, CAS’ın, yargının ceza verdiğinde Yargıtay'ın cezayı onayladığında her nedense bu ülkede sadece Fenerbahçe kulübü var gibi siyasilerimiz acınır bir vaziyette Fenerbahçe kulübü ve Aziz Yıldırım'ı savunmaya geçiyor. Trabzonspor sanki dersin bu ülkenin takımı değilmiş gibi davranıyorlar. Bizi hiçe sayana bizde seçimde en iyi şekilde cevap vereceğiz. Sandıklara oy kullanmaya gitmeyerek tepkimizi göstermeyi düşünüyoruz. Allah’ın adaleti tecelli edecektir. Cumartesi günü saat 14:00'da, Trabzonspor taraftarının ortak bir kararla düzenlediği yürüyüşte büyüklüğümüzü herkes görecek.”  Diyerek sözlerini noktaladı.

Sosyal medyada Başbakana atkı taktığı için eleştiri oklarının hedefi olan Fındıkçı’ ya son yaptığı açıklamalardan sonra Trabzonsporlu taraftarlar büyük destek verdi. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Bülent - 3 yıl önce
helal olsun jan mari bu şehirde sana çok hakaretler edildi belki ama bugün en anlamlı mesajı sen verdin.
Avatar
zekeriya - 3 yıl önce
Sandığa gitmemek bu partilerin hiç birine zarar vermez mutlaka bir partiyi desteklemeli ama akp chp mhp olmamalı bu size tavsiyem saadet destekleyin temiz kadroları ise getirdirin necmettin erbakan hocam da herzaman trabzonspor lu olduğunu söylemiş bir lider di
Avatar
Ali OKUR - 3 yıl önce
jan mari, yargıtay kararını niye bekledi ? cas'a mı başvuracaktı :)
Avatar
aziz akdag - 3 yıl önce
Cikarin bagimsiz aday mesele yattara secin onu
Avatar
Çağkan - 3 yıl önce
Ey be jan abi dedik biz AKP'den bir şey olmaz diye dinlemedin bizi. Keşke en başından anlasaydınız ya bumu
Avatar
andrey - 3 yıl önce @zekeriya
yıllardır saadeti destekledik barajı geçemediği için oylar akpye gitti nasıl olacak şimdi..
Avatar
isyankar gençlik :P - 3 yıl önce
bağamsız birini çıkarın ve ona oyverin necmettin erbakan trabzonsporluymuş yürüyün gidin işinize..... hocanın topla mopla işi olmaz bide ordan siyaset devşirmeye çalışıyorlar yazıklar olsun.... eğer akp yede bu yüzden oy vermiyosanız (diğer hıyanetlerini görmeyip) sizede yazıklar olsun (sanli ayak kabı kutularını benim hızanlarım doldurdu gemicikleri benim hızanlarım yüzdürdü)
Avatar
Enes - 3 yıl önce
En iyisi bagimsiz birini cikarmak