Yargıtay Trabzonsporluları Kızdırdı

Trabzonspor 82 puan aldığı sezondaki kupasını beklerken yine çok çarpıcı bir gerçek daha ortaya çıktı.

Yargıtay Trabzonsporluları Kızdırdı

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerinin şikeden 6,5 yıl hapis cezası alması ve ardından Yargıtay’dan gelecek kararı beklemesi süreci devam ederken, 25.4.2011 tarihinde yine Aziz Yıldırım imzalı yönetim kurulu kararında, bazı Yargıtay üyelerinin kulüp üyeliğine jet hızıyla kabulünü gösteren belge ortaya çıktı. Hukukçu Atilla Dilaver tarafından ortaya çıkarılan belgede, 5 Yargıtay üyesi Fenerbahçe üyeliğine kabul edilmiş görülüyor. Kabul edilen isimler şöyle: Yargıtay Üyesi Abdulkadir Şahabettin Sertkaya, Yargıtay Üyesi Hüseyin Güngör Babacan, Yargıtay Üyesi Yakup Ata ve Yargıtay Üyesi Sadi Güven…”

Bu taraftarların aklına şu soruları getiriyor;

Şikeden ceza alan Aziz Yıldırım ve diğer sanıkların dosyalarına bu Yargıtay üyeleri mi bakacak? Eğer onlardan herhangi biri bile baksa objektif karar alabilecekler mi?
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sokrates tales - 5 yıl önce
yargıtay üyelerinin girmesine gerek yok . onların arkadaşları da yeter kararı degiştirmeye. adamı olan malı götürür.
Avatar
nızam seven - 5 yıl önce
o zamn hemen ataga gecıp bunları onlmelerı lazım her sey denenmelı bu sahıslarda kamu oyunda takıp edılmelıkı ısdedklerı gıbı at oynatmasınlar yeter artık kımse kalmadımı memlketde nasıl bır hukmtse el attgı yerı kurtuyorrr adelt yokmu memlketde