Trabzon
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

Yeniden Aday Oldu Ortalık Karıştı

Trabzonspor taraftarını kızdıran o vekil yeniden aday oldu.

Yeniden Aday Oldu Ortalık Karıştı

Trabzonspor taraftarını kızdıran o vekil yeniden aday oldu.

23 Şubat 2015 Pazartesi 13:21
Yeniden Aday Oldu Ortalık Karıştı
 Aziz Yıldırım’ın yakalanmasının ardından şike yasası olarak bilinen 6222 sayılı kanun TBMM’de değiştirilirken, Trabzon’un seçtiği vekillerden sadece Koray Aydın, “red” oyu kullanarak karşı çıkmıştı.

Trabzonlu vekillerden Faruk Özak, Erdoğan Bayraktar, Mehmet Volkan Canalioğlu oylamaya katılmazken, oylamaya katılan Aydın Bıyıklıoğlu “çekimser” oyu vermişti.

Trabzon’dan seçilen vekil Sayife Seymenoğlu ise oylamaya katılarak “Kabul” oyu kullanmış ve Trabzonsporlu taraftarları adeta çılgına çevirmişti.

Seymenoğlu, vekilliği süresince Trabzon’a hizmet etmekten kaçınıp şehirden uzak durmasına rağmen genel seçimler öncesi Trabzon’dan Aday Adayı olması tepkilere neden oldu.

Safiye Seymenoğlu’nun Parti’den aday adaylığı başvurusu yapması, Trabzon şehrinden ve Trabzonsporlu taraftarların büyük tepkisine neden olurken, aday olarak gösterilmesi halinde Trabzonsporlu taraftarların sandıkta gerekli cevabı vermesine kesin gözüyle bakılıyor.

HaberTS.com / Ali ÇilSon Güncelleme: 23.02.2015 16:53
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
rumuzon 2015-02-23 21:53:06

yine seçilir trabzonlunun trabzonspor umrumda mı ki

Avatar
elif Nazlı Sürmen 2015-02-27 16:14:15

safiye hanım ilinin en etik,en güzel ahlaklı,en çalışkan temsilcisidir.2 çocuk annesi bir kadındır.yorumları yaparken bunu gözeterek yapın lütfen.ayrıca kör fanatikliğiniz gözünüzü bürümesin,adil olun,ilinize vatanınıza şehrinize gerçekten hizmet edecek dürüst insanları seçin,takımınızı da küfrederek değil kalpten destekleyin...size tavsiyem (not:artık bu yorumu silmeyecek kadar farklı görüşlere tahamüllü olduğunuzu varsayıyoruz sayın admin :)

banner573

banner575